Sözcü Plus Giriş

Teksas’a çevirdiler

Aksaray'ın Sultanhanı Beldesi´nde bir düğün konvoyunda üstü açık kamyonetteki 2 kişinin pompalı tüfekle havaya ateş açması cep telefonuyla görüntülendi. Araçlar belde merkezinden geçerken bir apartmanın balkonundan görüntüyü çekenlerin, `Bizi vurmasınlar´ diyerek geriye doğru kaçması ve yaşadıkları korku dolu anlar da görüntülerde yer aldı. 

16:32 -
Teksas’a çevirdiler

Bu görüntüler dün akşam saatlerinde Aksaray merkeze bağlı Sultanhanı Beldesi´nde bir apartmanın balkonundan çekildi. Belde meydanında çekilen görüntüde araçlar konvoy halinde cadde üzerine geldi. Bu sırada konvoyda yer alan ve üzerinde 4 kişinin bulunduğu üstü açık kamyonetteki bir kişi elindeki pompalı tüfekle havaya 5 kez ateş açtı. Hemen ardından kamyonetteki başka bir kişe de elindeki pompalı tüfeği ateşledi. Balkondan cep telefonu ile görüntüyü çekenler ise aralarında yaptığı konuşmada `Bizi vurmasınlar´ diyerek tedirginliklerini dile getirdi. Kamyonet apartmanın altından geçerken de balkonun korkuluklarına yaklaşmaktan korkan apartman sakinleri `Buraya sıkıyor. Buraya´ diyerek geri kaçtı.

Görüntülerin sonunda ise konvoy kornalar eşliğinde apartmanın önünden uzaklaşırken, konvoydaki silah seslerinin devam etmesi dikkat çekti. DHA

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more