TGB’den Ulu’nun ailesine ziyaret

Türkiye Gençlik Birliği’nin (TGB) yeni Genel Başkanı Cem Dikmen ilk ziyaretini, “FETÖ mensubu olmamakla birlikte örgüt adına suç işleme” iddiasıyla tutuklanan Sözcü Gazetesi İzmir Muhabiri Gökmen Ulu’nun ailesine gerçekleştirdi.

TGB’den Ulu’nun ailesine ziyaret

‘SONUNA KADAR YANINDAYIZ'

Ulu'nun ailesine iyi dileklerde bulunan Cem Dikmen şöyle konuştu: “Gökmen ağabey bizim için çok değerli birisi; vatanseverliğinden, Atatürkçülüğünde hiçbir şekilde şüphe etmediğimiz saygıdeğer bir ağabeyimiz. TGB'nin birçok eylemine katılmışlığı dahi olmuştur, destek vermiştir. SÖZCÜ'ye yapılan FETÖ operasyonunun haddini aştığını düşünüyoruz, FETÖ operasyonlarını sulandıracak bir hata.
Nitekim ‘Sözcü'ye yapılan operasyon, en çok içerideki FETÖ'cülere yarıyor.” Türk yargısına güveniyoruz diyen Dikmen, “Ulu'nun ilk davada serbest kalacağına inanıyoruz. Bundan sonra Gökmen ağabeyin eşi Burcu Hanım'ın ve oğlu Efe'nin yanında olacağız” dedi. Cem Dikmen, Ulu'nun ailesine yaptığı ziyarette Gökmen Ulu'nun oğlu Efe'ye TGB'nin çıkardığı Şu Çılgın Gençler kitabını imzalayıp hediye etti.

CHP'li Erkek: Gökmen ve Mediha neden tutuklu? İlginizi Çekebilir CHP'li Erkek: Gökmen ve Mediha neden tutuklu? ‘Gökmen, rant haberleri yaptığı için kurban seçildi' İlginizi Çekebilir ‘Gökmen, rant haberleri yaptığı için kurban seçildi' İlhan İrem'den Gökmen ve Mediha'ya sevgi ve ışıkla!.. İlginizi Çekebilir İlhan İrem'den Gökmen ve Mediha'ya sevgi ve ışıkla!.. Oben Ulu'dan, kardeşi Gökmen Ulu için çarpıcı yazı İlginizi Çekebilir Oben Ulu'dan, kardeşi Gökmen Ulu için çarpıcı yazı Gökmen'in oğlu Efe'yle Mediha'nın oğlu Arda'ya İlginizi Çekebilir Gökmen'in oğlu Efe'yle Mediha'nın oğlu Arda'ya