Sözcü Plus Giriş

Uğur Dündar: Yolsuzluk yazıları yazmayacağım da yağcılık yazısı mı yazacağım?

Türkiye’nin en güvenilir kişisi duayen gazeteci Uğur Dündar'ın sunduğu Halk Arenası gündeme bomba gibi düşecek konularla hız kesmeden devam ediyor. Çarpıcı konuların masaya yatırıldığı programda, "yolsuzluk yazıları yazmayacağım da Uğur Dündar olarak yağcılık yazısı mı yazacağım" diyen Dündar, "Türkiye’yi soyanlar, bankalarımızı soyanlar, kara paracılar, rüşvetçiler nereye kaçarsa kaçsınlar gittim takip ettim görüntüledim" dedi.

23:32 -

Duayen gazeteci ve televizyon programcısı Uğur Dündar, yaptığı açıklamada, “En son yaptığımız iş merhum Cumhurbaşkanı Demirel'in yeğeni Murat Demirel'in Ege Bank'tan hortumlayıp teğmen adalarına kaçırdığı paraların hesap cüzdanını devlete teslim ettim, devletin bundan zerre haberi yoktu. Bundan 30 milyon dolar para çıktı. Geçmişte bu yaptıklarımızda, bugünkü iktidar mensupları bizi alkışlıyordu. Şimdi ben 17/25 Aralık tapelerinden kullanmadan geçmişte yayınlanmış bana özel değil haberlerle yolsuzluk yazıları yazmayacağım da Uğur Dündar olarak yağcılık yazısı mı yazacağım! Ben yarım asırı aşkın gazetecilik yapan biri olarak bunları yapmadığım takdirde aynalara nasıl bakacağım? Bakarsınız ama içinizden tükürmek duygusu geçer. Çok şükür böyle duyguyu yaşamadım, Allah'ta bana yaşatmasın” dedi.

İLGİLİ HABERAli Türkşen: 'Bugün Aydın'a geldik ama içim acıyor!Ali Türkşen: 'Bugün Aydın'a geldik ama içim acıyor!İLGİLİ HABERMetin Lütfi Baydar Halk Arenası'nda açıkladı: 'Baykal üç gündür Sözcü gazetesi okuyor'Metin Lütfi Baydar Halk Arenası'nda açıkladı: 'Baykal üç gündür Sözcü gazetesi okuyor'İLGİLİ HABER'Uğur Dündar'a, SÖZCÜ'ye FETÖ'cü derseniz Gülen ben kurtuldum der''Uğur Dündar'a, SÖZCÜ'ye FETÖ'cü derseniz Gülen ben kurtuldum der'

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Son güncelleme: android-time 23:33 17.11.2017
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more