Vagonun üzerinde fotoğraf çekerken akıma kapıldı

Dün akşam İzmir Buca'da bir grup dağcı ile birlikte tırmanışa gelen Leyla Kara, tırmanış yaptığı sırada fotoğraf çekmek isterken dengesini kaybederek yaklaşık 10 metre yükseklikten düşmüş ve hayatını kaybetmişti. Acı olayın bir benzeri bugün Tekirdağ'ın Çerkezköy İlçesi'nde meydana geldi. Fotoğraf çekmek için tren istasyonundaki bir vagonun üzerine çıkan 25 yaşındaki Alper Timur, elektrik akımına kapılarak ağır yaralandı.

Vagonun üzerinde fotoğraf çekerken akıma kapıldı

Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesinde oturan Alper Timur, bir arkadaşıyla birlikte dün İstasyon Mahallesi´ndeki tren garına gitti. Alper Timur, fotoğraf çekmek için vagon üzerine çıktığında elektrik akımına kapılarak yere düştü.

FOTO:İHA

FOTO:İHA

Arkadaşının ihbarı üzerine gelen sağlık ekiplerince yapılan ilk müdahalenin ardından Alper Timur, ambulansla Çerkezköy Devlet Hastanesi´ne kaldırılarak yoğun bakıma alındı. Olayla ilgili başlatılan soruşturma sürüyor.

ESKİŞEHİR’DE DE BENZER BİR FACİA MEYDANA GELMİŞTİ

Geçtiğimiz hafta da Eskişehir’de fotoğraf çektirmek için çıktığı yük treni vagonunun üzerinde 30 bin voltluk elektrik akımına kapılan 16 yaşındaki Ebru Demir yaşamını yitirmişti.

(DHA)

30 bin voltluk akıma kapılan liseli Ebru kurtarılamadı! İlginizi Çekebilir 30 bin voltluk akıma kapılan liseli Ebru kurtarılamadı! izmirir

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...