Valilik’ten açıklama geldi! Yılmaz Büyükerşen’e saldırıda yeni gelişme

Eskişehir Valiliği'nden Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen'e silahlı saldırı girişimiyle ilgili yapılan açıklamada olaya karıştığı değerlendirilen 2 kişinin üzerlerindeki kurusıkı tabancayla gözaltına alındığı belirtildi.

Valilik’ten açıklama geldi! Yılmaz Büyükerşen’e saldırıda yeni gelişme

Olay karıştığı değerlendirilen 2 kişinin üzerlerindeki kurusıkı tabancayla gözaltına alındığı belirtilen açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen'e saldırı İlginizi Çekebilir Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen'e saldırı
“Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen, 29 Temmuz 2017 günü saat 17:30 sıralarında, yanında basın danışmanı ile birlikte Tepebaşı İlçesi Hat Boyu’nda bulunan bir işyerini ziyareti esnasında işletme sahibi ile sözlü olarak tartıştığı, işletme sahibi tarafından silahla tehdit edildiği şeklinde; saat 18.00´de Valiliğimizin bilgilendirilmesi üzerine Cumhuriyet Başsavcılığı´na bilgi verilmiş ve Cumhuriyet Başsavcılığımız Emniyet Müdürlüğü´ne olaya karışan kişilerin gözaltına alınması ve hemen adli tahkikata başlanılması talimatını vermiştir. Yılmaz Büyükerşen hep böyle derdi! Bugün de gerçek oldu İlginizi Çekebilir Yılmaz Büyükerşen hep böyle derdi! Bugün de gerçek oldu
Emniyet Müdürlüğü ekiplerince olaya karıştığı değerlendirilen iki kişi, üzerlerinde bulunan kurusıkı bir tabanca ile saat 20:30 sıralarında yakalanarak gözaltına alınmıştır.” DHA Yılmaz Büyükerşen'e saldıran Mahfuz Banlı kimdir? İlginizi Çekebilir Yılmaz Büyükerşen'e saldıran Mahfuz Banlı kimdir?