Reklamsız Sözcü

Vatan Şaşmaz nasıl öldürüldü, nereye gömülecek? Vatan Şaşmaz kimdir? (POLİS RAPORU DETAYLARI)

Ekranların sevilen yüzü Vatan Şaşmaz dün akşam saatlerinde öldürüldü. Vatan Şaşmaz cinayetini tüm Türkiye şok içinde karşılarken cinayetin detayları da ortaya çıkmaya başladı. Vatan Şaşmaz cinayetini şaşkınlık içinde Google üzerinde araştıran vatandaşlar ayrıntıları öğrendikçe daha da şaşırtıcı sonuçlara ulaştı. İşte Vatan Şaşmaz'ın hayatına dair detaylar ve cinayetin ardından hazırlanan polis raporunun dikkat çekici noktaları...

Sozcu.com.tr
android-time 08:20
Vatan Şaşmaz nasıl öldürüldü, nereye gömülecek? Vatan Şaşmaz kimdir? (POLİS RAPORU DETAYLARI)
Ekranların sevilen yüzü Vatan Şaşmaz dün akşam saatlerinde öldürüldü. Vatan Şaşmaz cinayetini tüm Türkiye şok içinde karşılarken cinayetin detayları da ortaya çıkmaya başladı. Vatan Şaşmaz cinayetini şaşkınlık içinde Google üzerinde araştıran vatandaşlar ayrıntıları öğrendikçe daha da şaşırtıcı sonuçlara ulaştı. İşte Vatan Şaşmaz'ın hayatına dair detaylar ve cinayetin ardından hazırlanan polis raporunun dikkat çekici noktaları...

Sabah programlarıyla kendini ekrana sevdiren Vatan Şaşmaz’ın dün öldürülmesinin yankıları hala sürüyor. Vatan Şaşmaz’ın ölümündeki detaylar bir bir ortaya çıkarken olayın gizemli boyutları da çözülüyor. Bunun yanında birçok kişi ekranların sevilen yüzü Vatan Şaşmaz’ın hayat hikayesini merak ediyor. Sevgilisi tarafından vurulan Vatan Şaşmaz’ın ölümünün ardından hazırlanan polis raporunda şok edici detaylar da ortaya çıktı.

sasmazvatan

SON MESAJI ORTAYA ÇIKTI

Filiz Aker tarafından otel odasında dört kurşunla öldürülen Vatan Şaşmaz'ın son mesajı ortaya çıktı. 7 saniyelik ‘sosyal duyarlılık' mesajında Şaşmaz, herkesi kurbanlıklar için Kızılay'a bağış yapmaya çağırıyor.

Videoda Vatan Şaşmaz “Eline kalbine koy ve güven içerisinde paylaş. Sen de bu bayramda vekaletini Kızılay'a bağışla. Yıl boyunca ihtiyaç sahipleri ile paylaşılsın” mesajı veriyor.

CENAZE YERİ VE TARİHİ BELLİ OLDU

Beşiktaş’ta bulunan 5 yıldızlı lüks bir otelde Filiz Aker tarafından öldürülen ünlü sunucu Vatan Şaşmaz'ın cenaze tarihi ve yeri belli oldu.
Vatan Şaşmaz'ın cenazesinin yarın öğlen namazını müteakiben Güzeltepe Birlik Camii'nde kılınacak cenaze namazının ardından Çengelköy Mezarlığı'na defnedileceğini belirtti.

POLİS RAPORU: PLATONİK AŞK

Raporda; Aker'in Vatan Şaşmaz'dan kopamadığı, platonik aşk besleyerek, takıntı haline getirdiği ve olay günü neler yaşandığına dair önemli bilgilere yer verildi.

İLGİLİ HABERİşte Vatan Şaşmaz'ın son mesajıİşte Vatan Şaşmaz'ın son mesajı

“Olay özeti: olay ile alakalı olarak yaptığımız çalışmalarda müntehir (Filiz Aker) ile maktul (Vatan Şaşmaz) 2009 yılında birliktelik yaşarlar aralarında anlaşmazlık çıkar ve ayrılırlar ancak müntehire şahıs, maktule (Vatan Şaşmaz) platonik aşk duyar bunu takıntı haline getirir müntehire sürekli tanık şahıs olan yeğenine maktulü çok sevdiğini kendisi ile evlenmek istediğini söyler. Saman zaman intihar etmek istediğini beyan eder. 2011 yılında ….. içerek intihar teşebbüsünde bulunur.
Müntehire, yaklaşık 1,5 aydır otelde kalmaktadır 27.08.2017 günü müntehire şahıs yeğeni olan Dora isimli şahsı eşi ile birlikte otele davet eder. Saat:12.30 sıraları tanık Dora ve eşi otele gelir müntehire şahısla birlikte otelde cafede otururlar bir süre sonra müntehire alkol alır saat:17.00 sıralarında misafirinin geleceğini onu karşılamaya gideceğini kendisini otelin cafesinde beklemelerini, yarım saate kadar geleceğini söyler ve yanlarından ayrılır.

İLGİLİ HABERTürkiye şokta! Vatan Şaşmaz öldürüldü! Filiz Aker 'yarım saate dönerim' dedi ve... | Son dakika haberleriTürkiye şokta! Vatan Şaşmaz öldürüldü! Filiz Aker 'yarım saate dönerim' dedi ve... | Son dakika haberleri
Bir süre sonra müntehire şahıs geri gelmeyince merak ederler telefonunu ararlar ancak cevap alamazlar otel güvenliğinden yardım alarak kapıyı açtırırlar. Maktul şahsı kapı önünde yüzüstü yatar vaziyette müntehire şahsı yatak üzerinde kanlar içerisinde görürler cesetler üzerinde tarafımızca yaptığımız kontrolde müntehirenin sırt bölgesinden 4 adet giriş şeklinde yarasının olduğu maktulün sağ kulak üstü bitişik atış şeklinde yarasının olduğu tanınana bin müntehirin elinde olduğu görülmüş konuyla alakalı tahkikat büromuzda devam etmektedir.” 

SİLAHIN BELGESİ YOK!

Filiz Aker'in cinayette kullandığı silahın bulundurma belgesi olduğu ancak taşıma belgesinin olmadığı iddia edildi. Bu olay sonrasında kafalarda soru işareti kaldı. Eski manken Filiz Akel'in Conrad isimli otele taşıma ruhsatı olmayan silahıyla girmesi, olayda güvenlik zafiyeti mi var? sorusunu akıllara getirdi.

VATAN ŞAŞMAZ’IN HAYAT HİKAYESİ

Sabah programları modasının yaygınlaştığı yıllarda ekranlardan eksik olmayan Vatan Şaşmaz birçok reklam ve klipte rol aldı. Bugün öldürüldüğü haberi gelen Vatan Şaşmaz'ın kariyeri Çocuklar Duymasın dizisiyle yükselişe geçmiş oynadığı ‘Engin' karakteriyle geniş kitleler tarafından tanınmıştı.
Vatan Şaşmaz son dönemlerde TRT'de yayınlanan ‘Bir Fikrin mi Var' yarışmasında ‘Organik Hoşaf' tartışmalarının yaşandığı programın sunuculuğunu yapmıştı.

İLGİLİ HABERVatan Şaşmaz'ın eşi Yasemin Adalı kimdir? Vatan Şaşmaz Filiz Aker ile ölü bulunduVatan Şaşmaz'ın eşi Yasemin Adalı kimdir? Vatan Şaşmaz Filiz Aker ile ölü bulundu

FİLİZ AKER’DEN ENTERESAN PAYLAŞIMLAR

Vatan Şaşmaz'ı sırtından vurarak öldüren ve ardından da intihar eden eski manken Filiz Aker'in psikolojisinin bozuk olduğu, geçtiğimiz sene içinde de intihara kalkıştığı iddia edildi.

Öte yandan Filiz Aker'in sosyal medya hesaplarındaki paylaşımlarında silahlı fotoları da dikkat çekiyor…

filiz

Filiz Aker'in sosyal medya hesabından en son 23 Aralık 2016 tarihinde Vatan Şaşmaz ile olan fotoğrafını paylaştığı ve eski mankenin daha önce paylaştığı fotoğrafların birinde de elinde silah olduğu görülüyor.

Filiz Aker, 1963 yılında dünyaya geldi. 54 yaşında olan Filiz Aker, bir süre boyunca mankenlik yaptı, aynı zamanda çeşitli sinema filmlerinde rol aldı.

ÜNLÜLERİN TWITTER’DA VATAN ŞAŞMAZ PAYLAŞIMLARI

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Son güncelleme: android-time 12:2528.08.2017
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more