Sözcü Plus Giriş

Vatan Şaşmaz’ın eşi Yasemin Adalı kimdir? Vatan Şaşmaz Filiz Aker ile ölü bulundu

Vatan Şaşmaz , Filiz Aker ile lüks bir otel odasında ölü bulundu. Vatan Şaşmaz 13 Eylül 2015’te Yasemin Adalı ile evlenmişti. Vatan Şaşmaz’ın eşi Yasemin Adalı kimdir?

22:36 -
Vatan Şaşmaz’ın eşi Yasemin Adalı kimdir? Vatan Şaşmaz Filiz Aker ile ölü bulundu

Vatan Şaşmaz İstanbul Beşiktaş'ta sevgilisi olduğu iddia edilen Filiz Aker ile ölü bulundu. Vatan Şaşmaz'ın eşi Yasemin Adalı kimdir? Şaşmaz eşi ile 13 Eylül 2015 yılında evlenmişti.

İLGİLİ HABERSon dakika haberi... Vatan Şaşmaz'ı öldürüp intihar eden eski manken Filiz Aker kimdir? İşte son paylaşımlarıSon dakika haberi... Vatan Şaşmaz'ı öldürüp intihar eden eski manken Filiz Aker kimdir? İşte son paylaşımları

VATAN ŞAŞMAZ'IN EŞİ YASEMİN ADALI KİMDİR?

Ankara Gazi Üniversitesi Mimarlık ve Mühendislik Fakültesi mezunu olan Yasemin Adalı, konut ve ofis iç mimari tasarımları yapıyor.

İLGİLİ HABERVatan Şaşmaz kimdir? Vatan Şaşmaz öldürüldü mü? Vatan Şaşmaz'ın ölümüyle ilgili çarpıcı iddialar...Vatan Şaşmaz kimdir? Vatan Şaşmaz öldürüldü mü? Vatan Şaşmaz'ın ölümüyle ilgili çarpıcı iddialar...

VATAN ŞAŞMAZ İLK EŞİ İLE 2,5 YIL EVLİ KALMIŞTI

14 Temmuz 2011 tarihinde İngiltere’de konsoloslukta Nurşen Kocayaş ile dünya evine giren Vatan Şaşmaz, Fethiye Adliyesi Aile Mahkemesi’nde 10 Ocak 2014 tarihinde anlaşmalı boşanma kararıyla 2,5 yıl süren evliliğinden tek celsede boşanmıştı.

Son güncelleme: android-time 22:41 27.08.2017
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more