Reklamsız Sözcü

Katil ile ilgili hiç bilinmeyen detay!

Ünlü sunucu ve oyuncu Vatan Şaşmaz'ın öldürülmesinin ardından son dakika gelişmeleri ortaya çıkmaya devam ediyor. Platonik aşkı tarafından öldürülen Vatan Şaşmaz'ın cinayetinin ardındaki sırlar çözülüyor. Vatan Şaşmaz nasıl öldürüldü? Vatan Şaşmaz'ı öldüren Filiz Akel kimdir? Vatan Şaşmaz ne zaman ve nereye gömülecek? İşte ünlü sunucu ve oyuncunun cinayetinin ardından ortaya çıkan tüm ayrıntılar...

android-time 13:00
Katil ile ilgili hiç bilinmeyen detay!
Ünlü sunucu ve oyuncu Vatan Şaşmaz'ın öldürülmesinin ardından son dakika gelişmeleri ortaya çıkmaya devam ediyor. Platonik aşkı tarafından öldürülen Vatan Şaşmaz'ın cinayetinin ardındaki sırlar çözülüyor. Vatan Şaşmaz nasıl öldürüldü? Vatan Şaşmaz'ı öldüren Filiz Akel kimdir? Vatan Şaşmaz ne zaman ve nereye gömülecek? İşte ünlü sunucu ve oyuncunun cinayetinin ardından ortaya çıkan tüm ayrıntılar...

Dün yaşanan Vatan Şaşmaz cinayetinin yankıları halen sürüyor. Vatan Şaşmaz’ın otel odasına girerken görüntüleri ortaya çıktı, Vatan Şaşmaz’ın ardından odaya giren Filiz Akel Vatan Şaşmaz’ı öldürüyor. Vatan Şaşmaz’ın ölmeden önce paylaştığı son mesajlar da ortaya çıktı. Vatan Şaşmaz’ı unutmayan sanatçı dostları da bu ölüm ardından paylaşımlarını sürdürüyor…

FİLİZ AKER HAKKINDA SON DAKİKA GELİŞMESİ

Kamuoyunda ve arkadaş çevresinde Filiz Aker olarak bilinen eski mankenin kütükteki isminin Fatma Kıraraz olduğu öğrenildi. Ulaştığımız bilgiye göre Kıraraz, mankenlik yaptığı 90’lı yıllarda, medeni kanundaki hakkını kullanarak Avukat İsmail Yılmaz aracılığıyla yaptığı başvuru sonrası mahkeme kararıyla Filiz Aker adını almış.

PEK ÇOK YEŞİLÇAM FİLMİNDE BOY GÖSTERDİ

1963 doğumlu Filiz Aker, 1990’lı yılların sonuna kadar magazin dünyasının flaş isimlerinden birisiydi. Mankenlik yaparak ünlüler dünyasına giriş yapan Aker aynı zamanda çeşitli sinema filmlerinde de rol aldı.

VATAN ŞAŞMAZ’IN SON GÖRÜNTÜLERİ ORTAYA ÇIKTI!

Dün akşam Filiz Akel tarafından öldürülen ünlü sunucu Vatan Şaşmaz’ın Beşiktaş’taki otele ve odaya giriş anına ilişkin görüntüler ilk kez yayınlandı. Şaşmaz’ın tanınmamak için güneş gözlüğü takması dikkatlerden kaçmadı. Ünlü sunucu ve oyuncu Vatan Şaşmaz'ın otele ve odaya giriş anına ilişkin görüntüler ilk kez ortaya çıktı. Görüntülerde Vatan Şaşmaz'ın tek başına odaya girdiği sevgilisi olduğu iddia edilen eski manken, Filiz Aker'in ise Şaşmaz'dan kısa bir süre sonra odaya geldiği anlaşılıyor. Vatan Şaşmaz'ın tanınmamak için güneş gözlüğü taktığı dikkatlerden kaçmadı.


SON MESAJI İNSANLIK ADINA ÖNEM TAŞIYOR

Filiz Aker tarafından otel odasında dört kurşunla öldürülen Vatan Şaşmaz'ın son mesajı ortaya çıktı. 7 saniyelik ‘sosyal duyarlılık' mesajında Şaşmaz, herkesi kurbanlıklar için Kızılay'a bağış yapmaya çağırıyor. Videoda Vatan Şaşmaz “Eline kalbine koy ve güven içerisinde paylaş. Sen de bu bayramda vekaletini Kızılay'a bağışla. Yıl boyunca ihtiyaç sahipleri ile paylaşılsın” mesajı veriyor.

VATAN ŞAŞMAZ’I ÖLDÜREN VE ARDINDAN İNTİHAR EDEN FİLİZ AKER KİMDİR?

1963 doğumlu Filiz Aker, 1990'lı yılların sonuna kadar magazin dünyasının flaş isimlerinden birisiydi. Mankenlik yaparak ünlüler dünyasına giriş yapan Aker aynı zamanda çeşitli sinema filmlerinde de rol aldı. 1987 yapımı İnsan Avcıları filmi ile sinema dünyasına giriş yapan Aker ertesi yıl tam üç filk birden çevirdi.

Filiz Aker 1988 yapımı; Kurtlar Geceyi Sever, Sürgün ve Alman Avrat 40 Bin Mark filmlerinde boy gösterdi.Bu filmlerini 1989 yapımı Vahşi ve Güzel ile 1994 yapımı Bir Sonbahar Hikayesi isimli eserler izledi. Aker, İranlı zengin bir sevgiliyle beraber olduktan sonra ise oyunculuğu bırakıp 1998 yılında ABD’ye yerleşti ve ticaretle uğraşmaya başladı.

TAMER KARADAĞLI CİNAYETİN ARDINDAN AÇIKLAMADA BULUNDU

Oyuncu Tamer Karadağlı, Türkiye'yi şoka sokan cinayet sonrasında birlikte aynı dizide oynadığı Vatan Şaşmaz hakkında açıklama yaptı. Katıldığı bir canlı yayında konuşan Karadağlı, Vatan Şaşmaz'ın ardından şunları söyledi: “Şaka gibi. Ne olduğunu bilemiyorsunuz, net bir cevap alamıyorsunuz. Kimse ne olduğunu bilmiyor. Bir de eşi hamileymiş… Vah.. vah.. vah… Ne söyleyeceğimi bilemiyorum. Çok üzgünüm. Bu artık sözün bittiği yer. Her ne kadar bizler magazinsel olarak gündeme gelsek de bu sözün bittiği yer. Herkese karşı çok saygılı, güler yüzlü, efendi bir çocuktu. Allah ailesine sabır versin. Çok eski tanıyorum ben Vatan'ı. Neredeyse 20 yıl. 20 yıldır hiç değişmedi. Aynı efendilikte, aynı mütevazılıkta… Çok üzgünüm çok”

CENAZE YERİ VE TARİHİ BELLİ OLDU

Beşiktaş'ta bulunan 5 yıldızlı lüks bir otelde Filiz Aker tarafından öldürülen ünlü sunucu Vatan Şaşmaz’ın cenaze tarihi ve yeri belli oldu.
Vatan Şaşmaz’ın cenazesinin yarın öğlen namazını müteakiben Güzeltepe Birlik Camii’nde kılınacak cenaze namazının ardından Çengelköy Mezarlığı’na defnedileceğini belirtti.

İLGİLİ HABERFiliz Akel tarafından öldürülen Vatan Şaşmaz platonik takıntı kurbanı... Platonik takıntı nedir?Filiz Akel tarafından öldürülen Vatan Şaşmaz platonik takıntı kurbanı... Platonik takıntı nedir?

FİLİZ AKER'DEN ENTERESAN PAYLAŞIMLAR

Vatan Şaşmaz’ı sırtından vurarak öldüren ve ardından da intihar eden eski manken Filiz Aker’in psikolojisinin bozuk olduğu, geçtiğimiz sene içinde de intihara kalkıştığı iddia edildi.

Öte yandan Filiz Aker’in sosyal medya hesaplarındaki paylaşımlarında silahlı fotoları da dikkat çekiyor…

filiz

Filiz Aker’in sosyal medya hesabından en son 23 Aralık 2016 tarihinde Vatan Şaşmaz ile olan fotoğrafını paylaştığı ve eski mankenin daha önce paylaştığı fotoğrafların birinde de elinde silah olduğu görülüyor.

Filiz Aker, 1963 yılında dünyaya geldi. 54 yaşında olan Filiz Aker, bir süre boyunca mankenlik yaptı, aynı zamanda çeşitli sinema filmlerinde rol aldı.

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Son güncelleme: android-time 09:3214.09.2017
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more