Sözcü Plus Giriş

Yandaş kalem canlı yayında İzmir Marşı okudu

Anıtkabir'e toplu ziyaret, 10 Kasım'da 9 sütuna manşet derken AKP cephesindeki 'Atatürk duyarlılığı' bir başka boyuta taşındı. Önceki yıl 10 Kasım törenleri için "9'u 5 geçe 'hazır ol’a geçmedim, durumum nedir?" diye soran yandaş gazeteci Turgay Güler canlı yayında bağıra bağıra İzmir Marşı okudu...

14:18 -
Yandaş kalem canlı yayında İzmir Marşı okudu

AKP’nin başlattığı Atatürk açılımının ardından 10 Kasım günü 9 sütuna “Rahat Uyu Paşam” diye manşet atan yandaş Güneş Gazetesi’nin Genel Yayın Yönetmeni Turgay Gülen şimdi de canlı yayında İzmir Marşı okudu. Güler marşı okuduktan sonra da CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na “Hangimiz daha iyi okuyoruz, gel millet karar versin” diye de çağrı yaptı.

 

CANLI YAYINDA İZMİR MARŞI OKUDU

Ülke Tv’de ekranlara gelen Sıradışı Tarih programında da sunuculuk yapan Turgay Güler canlı yayında ilginç bir performansa imza attı. CHP'nin Atatürkçülüğünün yorumlandığı programda, İzmir Marşı’nı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'ndan daha iyi okuduğunu savunan Turgay Güler, konuğunun da şaşkın bakışları arasında İzmir Marşı’nı okudu. Kılıçdaroğlu'nu da programına davet eden Güler “Hangimiz daha iyi okuyoruz, gel millet karar versin” diye çağrı yaptı. Güler ayrıca, “İzmir Marşı’nı söylemek dünyanın en kolay işi” ifadelerini kullandı.

Turgay Güler, geçtiğimiz yıllarda aynı programda 10 Kasım’la ilgili “9’u 5 geçe ‘hazır ol'a geçmedim, durumum nedir?” diye sormuş ve kamuoyunun tepkisi çekmişti.

İLGİLİ HABERAKP'nin 'Atatürk açılımı' gazete manşetlerine de yansıdıAKP'nin 'Atatürk açılımı' gazete manşetlerine de yansıdı

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Son güncelleme: android-time 14:34 15.11.2017
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more