Sözcü Plus Giriş

Yeni İETT Genel müdürü Ahmet Bağış oldu

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal’ın İETT Genel Müdürü Arif Emecen’i sürpriz bir kararla görevden almasının ardından yerine vekaleten İETT genel müdür yardımcısı Dr. Ahmet Bağış atandı.

Özlem GÜVEMLİ
13:43 -
Yeni İETT Genel müdürü Ahmet Bağış oldu

Emecen'in yerine atanan isim dün İBB'nin ve İETT'nin kurumsal künyesine girdi. Bağış, 2005 yılında İETT Bilgi İşlem Daire Başkanı olarak göreve başladı. 2010 yılında Makine ve Malzeme İkmal Daire Başkanı oldu. 3 yıl boyunca Strateji Geliştirme Dairesi Başkanlığı görevini yürüttü. Ayrıca İBB'nin Kültür ve Sanat Ürünleri Tic. A.Ş., UGETAM A.Ş. ve Enerji A.Ş. şirketlerinde Yönetim Kurulu Üyesi görevlerinde bulundu. Bağış, İBB iştiraki olan Beltur A.Ş.'de Yönetim Kurulu Üyeliği görevine devam ediyor. İETT İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanı olarak görev aldıktan sonra Mayıs 2014’te İETT Genel Müdür Yardımcısı olarak atanan Bağış, şimdi de Genel Müdürlük makamına vekaleten atandı.

İLGİLİ HABERİETT Genel Müdürü Arif Emecen'in kovulma sinyali 24 Kasım mesajındaİETT Genel Müdürü Arif Emecen'in kovulma sinyali 24 Kasım mesajında

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Son güncelleme: android-time 14:16 26.11.2017
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more