Yılbaşında okullar tatil mi? Cuma günü okul var mı? Yeni yılda okullar kaç gün tatil oldu?

Yılbaşına sayılı günler kala hem öğrenciler hem de velileri okulların hangi gün tatil olduğunu merak ediyor. 2018'in yani yeni yılın ilk günü okullar tatil mi? Yılbaşında Okullar kaç gün tatil? Yeni yılın ilk günü okullar tatil mi? sorularının cevabı haberimizde...

Yılbaşında okullar tatil mi? Cuma günü okul var mı? Yeni yılda okullar kaç gün tatil oldu?

Özellikle tatil planı yapanları yakından ilgilendiren konuyla ilgili MEB’ten açıklama geldi. İşte yılbaşı ve sonrasında hangi günün tatil olduğu bilgisi.

YILBAŞINDA OKULLAR KAÇ GÜN TATİL?

Bu sene 01 Ocak 2018’in Pazartesi gününe denk geliyor. Hafta sonu için plan yapanlar cumartesi, pazar ve pazartesi olmak üzere üç gün tatil yapabilecek.

OKULLAR SALI GÜNÜ AÇILIYOR

Salı günü itibariyle okullar tekrar açılacak ve eğitim kaldığı yerden devam edecek. Dolayısıyla ne Cuma ne de Salı günü okullar tatil değil

Milli Eğitim Bakanlığı 2017 – 2018 resmi çalışma takvimine göre yılbaşı tatili sadece 01 Ocak Pazartesi Günü uygulanacak.

15 tatil ne zaman? Yarı yıl (Sömestr) tatili için geri sayım başladı! İşte 2018 tatilleri ve karne alış tarihi! İlginizi Çekebilir 15 tatil ne zaman? Yarı yıl (Sömestr) tatili için geri sayım başladı! İşte 2018 tatilleri ve karne alış tarihi!

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...