3 Temmuz transfer haberleri: Beşiktaş Pepe’yi bitiriyor

Transferde hareketlilik başladı. Sezon şampiyonluk parolasıyla başlayacak büyükler, bombaları bir bir patlatmaya başladı. Biz de sizler için 3 temmuz transfer haberlerini derledik. İşte detaylar...

3 Temmuz transfer haberleri: Beşiktaş Pepe’yi bitiriyor

2017-2018 sezonu transfer dönemi tüm hızıyla devam ediyor. Son iki yılın şampiyonu Beşiktaş, durgun başladığı transfer döneminde ilk bombasını patlatmak üzere. Siyah beyazlı yöneticiler Real Madrid’in Portekizli yıldızı Pepe’yi transfer etmek için bugün Lizbon’a uçtu. İşte 3 Temmuz 2017 transfer haberleri…

KARTAL PEPE İÇİN LİZBON’A UÇTU

Son iki yılın şampiyonu Beşiktaş, Real Madrid’in bonservisi elinde bulunan Portekizli yıldızı Pepe için varını yoğunu ortaya koyuyor. Yeni sezon öncesi yıldız bir ismi kadrosuna katarak taraftarını mutlu etmek isteyen siyah beyazlılar, bugün bu transferi sonuçlandırabilir.

KANARYA KAMENI’YE KAVUŞUYOR

Valbuena, Dilar ve Mehmet Ekici ile transfer sezonuna hızlı bir giriş yapan Fenerbahçe, bir transferi daha bitirmek üzere. Sezona Aykut Kocaman yönetiminde başlayacak sarı lacivertliler, Malaga’nın yıldız kalecisi Kameni’yi yarın İstanbul’a getirecek. Yıldız kaleciyle anlaşan kanarya, yarın resmen transferi açıklayabilir.

CİMBOM’DA SAĞ BEK ARAYIŞLARI 

Geçtiğimiz hafta Gomis, Belhanda ve Maicon transferlerini açıklayarak adeta gövde gösterisi yapan Galatasaray, sağ bekte Sabri’nin yerini dolduracak bir oyuncu transfer etmek istiyor. Ajaxlı Tete ile görüşen ancak anlaşamayan yönetim, gözünü Fransa’nın Lille takımında forma giyen 27 yaşındaki Sebastien Corchia’ya dikti. Bu transfer için şartları zorlamayı düşünen yönetim, kulübüyle 1 yıllık sözleşmesi kalan oyuncuyu transfer ederek sağ bek transferini noktalamak istiyor.