Aşk-ı Roman dizisi bitiyor mu? Dizinin yapımcısı açıkladı! Aşk-ı Roman yayından kaldırılacak mı?

Aşk-ı Roman dizisi yayından kaldırılacak mı?Aşk-ı Roman dizisi beklentileri aşmış, yeterli reyting seviyelerine ulaşmıştı. Fakat dedikodular Aşk-ı Roman'ın biteceği yönündeydi. Dizinin yapımcı şirketi olan Global Medya açıklama yaptı. Peki Aşk-ı Roman bitiyor mu?

Aşk-ı Roman dizisi bitiyor mu? Dizinin yapımcısı açıkladı! Aşk-ı Roman yayından kaldırılacak mı?

Aşk-ı Roman dizisi yayından kaldırılacak mı sorusuna yanıt arayan izleyicilere cevap yapım şirketinden geldi.  Kaan ve Solmaz’ın aşklarının yanında, mahallenin geri kalan gençlerinin aşklarını da soluksuz izlediğimiz Aşk-ı Roman yayından kaldırılacak mı? Dizi bitiyor mu? İşte merak ettiğiniz herşey…

AŞK-I ROMAN DİZİSİ BİTİYOR MU?

Dizi yayınlandığı günden beri tutmaz dendi, reyting performansı ise beklenenden iyi geldi. Hafta içi her gün yayınlanan dizi, yayınlandığı günden beri reytingte ilk 10 sırada yer aldı. Dizinin oyuncularından Solmaz Çiros, “Evleneceksen Gel” programının gelin adaylarından olan ve yaptığı danslarla kendini tüm Türkiye'ye tanıtmıştı.

Yayından kaldıralacağına ilişkin dedikodular sürerken Aşk-ı Roman dizisinin yapım şirketi açıklama yaptı. Aşk-ı Roman devam edecek. İşte Global Medyadan yapılan açıklama:”Duyuru! Aşk-ı Roman’ın yayından kaldırılması hakkında çıkan maksatlı haberler gerçeği yansıtmamaktadır. Dizimiz hafta içi her akşam olduğu gibi yarın da  izleyicisiyle buluşacaktır. Dizimiz hakkında çıkan bu yalan haberlerle ilgili hukuki süreç başlatılacaktır. Başladığımız ilk günden beri desteğini esirgemeyen izleyicilerimize sonsuz teşekkür ederiz”

Aşkı Roman dizisi oyuncuları kimdir? Aşkı Roman konusu ve oyuncu kadrosu! İlginizi Çekebilir Aşkı Roman dizisi oyuncuları kimdir? Aşkı Roman konusu ve oyuncu kadrosu!
DİZİNİN KONUSU

Aşkın nelerin üstesinden gelebileceğine tanık olacağımız Aşk-ı Roman. Kaan ve Solmaz'ın sonsuz aşkının yanı sıra mahallenin geri kalan gençlerinin aşkını da izleyeceğiz. Cansel, Anıl, Gürkan ve Dilan'ın dostlukları da türlü sınavlardan geçecek aşk onları da vuracak. Duygusal olduğu kadar eğlenceli de bir mahalle burası. Ne aşkı eksik olacak ne de hüznü. Holdingin tek sahibi veliahdı Lider'in Solmaz'la tanışmasının ardından o zengin dünyayın mahalleye olan etkisine tanıklık edeceğiz. İşler oldukça değişecek fakat onların dünyasında hep aşk önde olacak.