Sözcü Plus Giriş

Çöpleri karıştırırken yetişti gerçek çok farklı çıktı…

Gün boyunca yanından geçip gittiğimiz insanların nasıl dertlerle boğuştuğunu birçoğumuz fark etmiyoruz. Karine Gombeau adlı kadın bu konu hakkında örnek alınacak bir davranışta bulundu ve daha sonra inanılmaz bir sonla karşılaştı...

Sozcu.com.tr
12:17 -
Çöpleri karıştırırken yetişti gerçek çok farklı çıktı…

New York’u gezmeye giden Fransız kadın Karine Gombeau, yolda yürürken çöpleri karıştıran bir evsiz gördü. Adamın arkasından son anda yetişen genç kadın, tereddüt etmeden elindeki pizzayı adama verdi ve soğuk bir pizza verdiği için kusura bakmamasını söyledi. İyi niyetli bu kadının yaptığı iyiliğin hayatı boyunca unutamayacağı bir anıya dönüşeceği hiç aklına gelmemişti.

son-dakika-richard-gere

ÜNLÜ YILDIZI KİMSE FARK ETMEDİ

Today'de belirtilenlere göre kadın, evsiz sandığı adama, “Kusura bakmayın. Pizza biraz soğuk ama umarım kabul edersiniz” demiş. Karine biraz sohbetin ardından otelin yolunu tuttu. İki gün sonra çok şaşırdı. Gazetede, pizza ikram ettiği adamla beraber fotoğrafı vardı. Sonradan adamın Richard Gere olduğunu anladı. Ünlü aktör, ‘Time Out Of Mind' ismindeki filmde evsiz bir adamı canlandırıyordu. Rolüne alışabilmek için sokaklarda evsiz gibi gezen Gere’yi kimsenin fark etmemesi durumun ilginçliğini daha da artırdı.

İLGİLİ HABERBalık tutmak için attığı oltayla tuttuğuna inanamadı!Balık tutmak için attığı oltayla tuttuğuna inanamadı! İLGİLİ HABERMuhalif konuşan robotun fişi çekildi!Muhalif konuşan robotun fişi çekildi!
Son güncelleme: 14:58 26.02.2018
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more