Sözcü Plus Giriş

Dolunay dizisinin yakışıklısı Can Yaman kimdir?

Star TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan Dolunay dizsinin başarılı oyuncusu Can Yaman kimdir? Aslen avukat olan oyuncu Dolunay dizisinde Ferit Aslan'ı canlandırıyor. Yakışıklı oyuncu dizide başrolü Özge Gürel ile paylaşıyor. Peki Can Yaman kimdir, kaç yaşında, boyu kaç?

null
Güncellenme: 19:26, 01/08/2017
Dolunay dizisinin yakışıklısı Can Yaman kimdir?

Daha önce birçok projede yer alan Can Yaman Star TV’nin yeni projesi Dolunay ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. Dolunay dizisini izleyicileri ise Can Yaman kimdir sorusunun yanıtını merak ediyor. Daha önce Gönül işleri ve İnadına Aşk gibi dizilerde rol alan Can Yaman kaç yaşında, boyu kaç gibi sorularınızın yanıtı haberimizde. İşte yakışıklı oyuncunun biyografisi…

CAN YAMAN KİMDİR?

Başarılı oyuncu 1989 yılında İstanbul’da doğdu. İlk olarak Gönül işleri dizisi ile kartşımıza çıkan Can Yaman ardından inadina aşk dizisinde başrol aldı. Şu an Dolunay dizisisinin başrol karakteri Ferit’i canlandıran yakışıklı oyuncu aslen avukattır.

can-yaman-ozge-gurel-dolunay-dizi-seti

Liseyi İtalyan Lisesi’nde okuyan Yaman, Yeditepe Üniversitesi’nin hukuk bölümünden 2012 yılında mezun olmuştur. Aslen Yugoslav kökenli olan Yaman’ın okul hayatı başarılarla doludur. Sadece altı ay avukatlık yapan Can Yaman oyunculuk kariyerine devam etmeyi seçmiştir. 27 yaşındaki oyuncu futbolcu ve teknik direktör Fuat Yaman’ın yeğenidir.

İlginizi ÇekebilirDolunay dizisinin Fatoş'u Öznur Serçeler kimdir?Dolunay dizisinin Fatoş'u Öznur Serçeler kimdir?
Yayınlanma Tarihi:21:22,