Sözcü Plus Giriş

Feyza Altun kimdir? Kaç yaşında nereli?

Adliyeye bebeğiyle gelmesiyle tanınan Feyza Altun bir aktivist ve kadın hakları savunucusu. Kendini feminist olarak tanımlayan Feyza Altun, yıllar önce attığı tweetler nedeniyle gündeme oturdu. Peki Feyza Altun ne yazmıştı, evli mi? İşte detaylar...

10:10 -
Feyza Altun kimdir? Kaç yaşında nereli?

Seda Akgül ve Psikiyatr Dr. Ümit Yazman ile birlikte sunduğu programla adını geniş kitlelere duyuran Feyza Altun'un özel hayatı da merak konusu oldu.

Adliyeye bebeğiyle gelmesiyle tanınan Feyza Altun, bir avukat. Kadın hakları ile ilgili kitap yazan ve kadın hakları savunucusu olan Feyza Altun’un 5 yıl önce attığı tweetler nedeniyle gündeme oturdu. Şu an için Twitter’da en çok konuşulan kişilerden olan Feyza Altun hakkında tüm merak edilenler…

Bir anda Twitter’da gündeme oturan Feyza Altun bu konuya sabah saatlerinde yanıt verdi. Feyza Altun’a hem destek çıkan hem de eleştiren de vardı. 5 yıl içinde değiştiğini söyleyen ve bunu kitabında yazan Feyza Altun, Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, “2012 ve 2017 arasında çok ciddi gelişim ve ilerleme göstermişim, esprilerin yanına parantez açmayı da öğrenmişim. O da iyi olmuş.

Geçtiğimiz aylarda Twitter hesabı çalınan İsmail Saymaz’ın Feyza Altun ile mesajları ortaya çıkmıştı.

feyza-altun3

Feyza Altun Fox TV’de yer aldığı programla evlere konuk olan bir isim. Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi olan Feyza Altun’un Kadının Fendi adlı kitabı bulunuyor. Feyza Altun evli ve 1 çocuk annesi.

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more