Sözcü Plus Giriş

Game of Thrones 7. sezon 3. bölüm ne zaman, saat kaçta? (Yeni bölüm fragmanı)

Game of Thrones 7. sezon 3. bölüm ile geri dönüyor. Yeni sezonun ilk iki bölümüyle muhteşem bir açılış yapan reyting rekortmeni dizi Game of Thrones'un yeni bölümü bu hafta ekranlara gelecek. Peki Game of Thrones 7. sezon 3. bölüm ne zaman, saat kaçta yayınlanacak?

Güncellenme: 09:50, 29/07/2017
Game of Thrones 7. sezon 3. bölüm ne zaman, saat kaçta? (Yeni bölüm fragmanı)

Dünyayı kasıp kavuran fenomen dizi Game of Thrones’un yeni bölümü için geri sayım başladı. Dizinin Türkiye’deki hayranları yeni bölümün ne zaman ve saat kaçta yayınlanacağını merak ediyor. Peki Game of Thrones 7.sezon 3. bölüm ne zaman yayınlanacak? Game of Thrones yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar…

7. SEZON 3. BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Fenomen dizi Game of Thrones’un 7. sezon 3. bölümünün ne zaman yayınlanacağı belli oldu. Fenomen dizinin yeni bölümü 31 Temmuz sabahı Türkiye saati ile 04.00’te yayınlanacak.

7. SEZON 3. BÖLÜM FRAGMANI

 

7. SEZON 2. BÖLÜM FIRTINIDADOĞAN'DA NELER OLDU?

Uzun bir aradan sonra yeniden izleyecilerinin karşısına çıkan Game of Thrones'un yeni bölümü Fırtınadadoğan'da Khaleesi, Demir Tahtı ele geçirmek için hazırlıklarına başlıyor. Bu kapsamda Tyrion Lannister, Olenna Tyrell, Yara Greyjoy, Ellaria Sand ve Varys'in dahil olduğu bir toplantı yapar.

Bu toplantı sonunda Kuzeyin Kralı Jon Snow ile ilgili bir takım gelişmeler de yaşanır ve Khaleesi Jon Snow'a kritik bir mektup yollar. Bu sırada Demir Tahtı korumak ve hükümdarlığını pekiştirmek isteyen Cercei de kardeşi ve sevgilisi Jaime ile birtakım savunma ve saldırı planları yapmaya başlar ve bazı görüşmeler gerçekleştirirler.

Amansız bir hastalığa yakalanan Jorah Mormont da bu bölümde yeniden karşımıza çıkıyor. Mormont iyileşmek için müthiş bir acıyı göze alıyor. Birçok kişi tarafından akıbeti bilinmeyen Arya Stark ise, Jon Snow ve Sansa ile ilgili çok çarpıcı bir bilgi alır. Jon Snow da Khaleesi'den kendisine gelen mektup ile ilgili neredeyse tüm arkadaşlarını karşısına alır ve kararını verir.

Bölümün sonunda ise deyim yerindeyse savaş başlar ve Greyjoy ailesi birbirine girer.