Game of Thrones 7. sezon 3. bölüm yayınlandı mı? Game of Thrones nasıl izlenir?

Game of Thrones'da yeni sezon heyacanı devam ederken sıra 7. sezonun 3. bölümüne geldi. Game of Thrones dizisinin hayranları diziyi Amerika ile aynı anda izleyebilmek için sabaha karşı ekran başına geçiyorlar. Peki Game of Thrones saat kaçta yayınlanıyor ve internet üzerinden yasal yollarla nasıl izleniyor?

Game of Thrones 7. sezon 3. bölüm yayınlandı mı? Game of Thrones nasıl izlenir?

HBO kanalının dünyaca sevilen dizisi Game of Thrones’un 7. sezonu geçtiğimiz günlerde başladı. Türkiye saatiyle pazartesi günleri 04:00’da yayınlanan dizi Amerika’da pazar akşamlarına denk geliyor. Game of Thrones’da 7. sezonun 3. bölümünün yayınlanmasına saatler kaldı…

GAME OF THRONES SAAT KAÇTA YAYINLANIYOR?

Game of Thrones 7. sezon Amerika ile aynı anda saat 4.00'da Türkçe altyazı seçeneği ile her Pazartesi beIN CONNECT web ve mobil uygulamalarında; akşam 22:00'de ise Türkçe-İngilizce altyazı ve Türkçe dublaj seçeneği ile beIN SERIES SCI-FI'da yayınlanacak.

GAME OF THRONES İNTERNET ÜZERİNDEN NASIL İZLENİR?

Game of Thrones'u Türkiye'den izlemek için beIN Series Sci-Fi kanalını kullanabilirsiniz. İnternet üzerinden altyazılı ya da Türkçe dublaj seçenekleriyle izlemek için beIN Connect'e bağlanabilirsiniz. Game Of Thrones'u yasal yollardan izlemenin tek yöntemi bu şekilde.

GAME OF THRONES SAHNELERİNDE GİZLİ İPUÇLARI

RİZELİ ÇOCUKLARDAN GAME OF THRONES PERFORMANSI