Sözcü Plus Giriş

Game of Thrones 7. sezon 7. bölüm ne zaman izlenebilecek? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı! İşte sezon finali tanıtımı!

Game of Thrones sezon finali olan 7. bölüm fragmanı yayınlandı. Game of Thrones 7. sezon 7. bölüm fragmanını haberimizden izleyebilirsiniz. Dizinin sezon finali ne zaman yayınlanacak? Game of Thrones 7. sezon 7. bölümde neler olacak?

16:34 -
Game of Thrones 7. sezon 7. bölüm ne zaman izlenebilecek? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı! İşte sezon finali tanıtımı!

Milyonların heyecanla beklediği Game of Thrones sezon finali yayın tarihi belli oldu. HBO kanalının fenomen dizisi Game of Thrones dizisi 7. sezon 7. bölüm fragmanı yayınlandı. Haberimizden 7. sezon 7. bölüm fragmanını ve sezon finali tarihini öğrenebilirsiniz. Game of Thrones 7. sezonun bazı bölümleri internete sızdırılmıştı. Fakat sezon finali olan 7. bölüm hakkında bir sızıntı haberi gelmiş değil. Peki sezon finali ne zaman yayınlanacak? İşte Game of Thrones 7. sezon 7. bölüm fragmanı…

7. SEZON 7. BÖLÜM NE ZAMAN?

Sezon finali yayın tarihi belli oldu. Fenomen dizi Game of Thrones'un 7. sezon 7. bölümü fragmanı henüz yayınlanmadı. Dizinin 7. sezon 7. bölümü önümüzdeki hafta yayınlanacak. Türkiye saati ile saat 28 Ağustos Pazartesi günü 4.00’dan itibaren Game of Thrones 7. sezon 7. Bölüm izlenebilecek.

İLGİLİ HABERGame Of Thrones'taki gizli cüceler!Game Of Thrones'taki gizli cüceler!

Game of Thrones'u Türkiye'den izlemek için beIN Series Sci-Fi kanalını kullanabilirsiniz. İnternet üzerinden altyazılı ya da Türkçe dublaj seçenekleriyle izlemek için beIN Connect'e bağlanabilirsiniz. Game Of Thrones'u yasal yollardan izlemenin tek yöntemi bu şekilde.

GAME OF THRONES 7. SEZON 7. BÖLÜM FRAGMANI

Game of Thrones’la ilgili merak edilen bir diğer gelişme ise 7. sezon 7. bölüm fragmanının yayınlanıp yayınlanmadığı. Yaklaşık 81 dakika sürecek olan ve dizinin bu sezonki en uzun bölümü olacak 7. sezon final bölümünün fragmanı yayınlandı. Game of Thrones yeni bölüm fragmanını haberimizden izleyebilirsiniz.

GAME OF THRONES SAAT KAÇTA YAYINLANIYOR?

Game of Thrones son bölümün ardından 7. sezon 5. bölüm sabırsızlıkla bekleniyordu. Game of Thrones 7. sezon Amerika ile aynı anda saat 4.00'da Türkçe altyazı seçeneği ile her Pazartesi beIN CONNECT web ve mobil uygulamalarında; akşam 22:00'de ise Türkçe-İngilizce altyazı ve Türkçe dublaj seçeneği ile beIN SERIES SCI-FI'da yayınlanacak.

İLGİLİ HABERBu teori çok konuşulacak | Game of Thrones Özel: Bölüm 5Bu teori çok konuşulacak | Game of Thrones Özel: Bölüm 5
Son güncelleme: android-time 16:35 21.08.2017
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more