Sözcü Plus Giriş

Game of Thrones 7. sezon 7. bölüm ne zaman yayınlanacak? Sezon finali sızıntısı için söz verdiler! İşte fragman…

HBO dizisi Game of Thrones sezon finali için sızıntı haberi geldi. Bir hacker grubu Game of Thrones 7. sezon 7. bölümü sızdıracaklarına dair söz verdi? Peki sezon finali olan Game of Thrones 7. sezon 7. bölüm ne zaman yayınlanacak?

22:39 -
Game of Thrones 7. sezon 7. bölüm ne zaman yayınlanacak? Sezon finali sızıntısı için söz verdiler! İşte fragman…

HBO’nun, Game of Thrones'un 7. sezonunda yaşadığı sorunlar bitmeyecek gibi. Şimdi de kendilerini “Mr. Smith” diye adlandıran hacker grubu sezon finalini sızdıracaklarını söyledi. Game of Thrones 7. sezon 7.bölümü merakla bekleyen hayranlar ise ne zaman sızdırılacak sorusunun yanıtını arıyor. Özellikle son bölümüyle nefes kesen dizide akgezen olan ejderhanın akıbeti heyecanı arttırdı. Peki Game of Thrones 7. seozn finali olan 7. bölüm ne zaman yayınlanacak? İşte detaylar…

Sezonun başında HBO'dan 1.35 TB'lık veri çalmayı başaran hackerların ellerinde neler var bilinmiyor, ancak dizinin 4. bölümü yayınlanmış ve HBO'dan fidye istenmişti. Şimdi ise GoT 7. sezon 7. bölüm yani sezon finali sızıntısı her an gerçekleşebilir.

GAME OF THRONES 7. SEZON 7.BÖLÜM FRAGMANI

A Song of Ice And Fire adlı George R.R. Martin romanından televizyon serisine uyarlanan GoT yani Game of Thrones yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

GAME OF THRONES SEZON FİNALİ NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Mr. Smith denilen heackerlar Game of Thrones sezon finalini ne zaman internete sızdıracağını söyelemediler. Yasal yayın günü olan 28 Ağustos’a kadar sözlerinde duracaklar mı o da merak konusu.

İLGİLİ HABERBu teori çok konuşulacak | Game of Thrones Özel: Bölüm 5Bu teori çok konuşulacak | Game of Thrones Özel: Bölüm 5

Game of Thrones son bölümün ardından 7. sezon 7. bölüm sabırsızlıkla bekleniyordu. Game of Thrones 7. sezon Amerika ile aynı anda saat 4.00'da Türkçe altyazı seçeneği ile her Pazartesi beIN CONNECT web ve mobil uygulamalarında; akşam 22:00'de ise Türkçe-İngilizce altyazı ve Türkçe dublaj seçeneği ile beIN SERIES SCI-FI'da yayınlanacak.

Game of Thrones’un yayınlanma takvimine göre 7. sezon 7. bölümü yani sezon finali 28 Ağustos’ta yayınlanacak ve bu bölüm 80 dakika sürecek.

GAME OF THRONES BAR AÇILDI!

Edinburgh'nın Dublin sokağında geçici olarak ‘Game of Thrones' temalı bir bar açıldı. Mart ayının sonuna kadar Çarşamba ve Perşembe günleri açık olacak mekana ‘The Pop Up Geeks' isimli bir şirket öncü olmuş. Müziklerden dekora Game of Thrones temalı mekanda aynı zamanda dizinin yeni bölümlerini izlemek mümkün.

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more