Sözcü Plus Giriş

Game of Thrones 7. sezon finali tanıtımı yayınlandı! İşte (SPOILERSIZ) sezon finali tarihi

Nefeslerin tutulduğu GOT finali için tarih geldi! Game of Thrones sezon finali fragmanı yayınlandı! Peki 7. sezon finali ne zaman? Game of Thrones 7. sezon 7. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Game of Thrones 7. sezon 7. bölüm ne zaman yayınlanacak soruları cevap buldu. Milyonlarca Game of Thrones hayranının merak ettiği bu soruların cevapları yazımızda. Sezon finali tanıtımını sakın kaçırmayın!

08:22 -
Game of Thrones 7. sezon finali tanıtımı yayınlandı! İşte (SPOILERSIZ) sezon finali tarihi

Game Of Thrones sezon finali fragmanı yayında! Dünyaca ünlü HBO dizisi Game Of Thrones Game of Thrones'un 7. sezon 7. bölümünün internete düşmesinin ardından gözler final bölümüne çevrildi. Sezon finali tarihi belli olan dizinin tüm takipçileri sezon finali fragmanına kitlendi. Peki Game of Thrones 7. sezon 7. bölüm ne zaman yayınlanacak, final tarihi belii oldu mu? ? Game of Thrones yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Game of Thrones 7. sezon finali ne zaman? İşte detaylar…

 

7. SEZON FİNALİ NE ZAMAN?

Game of Thrones hayranları büyük bir merakla 7. sezon finalini bekliyor. Dizi internete sızar sızmaz izleyen milyonlarca kişi, Game of Thrones'un 7. sezon finalinin ne zaman yayınlanacağını merak ediyor. Edinilen bilgiye göre herhangi bir sızma olmadığı takdirde milyonlarca kişi 28 Ağustos'a kadar beklemek zorunda. Zira Game of Thrones'un yayınlanma takvimine göre 7. sezon 7. bölümü yani sezon finali 28 Ağustos't yayınlanacak ve bu bölüm 80 dakika sürecek.

YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Game of Thrones'la ilgili merak edilen bir diğer gelişme ise 7. sezon 7. bölüm fragmanının yayınlanıp yayınlanmadığı. Yaklaşık 81 dakika sürecek olan ve dizinin bu sezonki en uzun bölümü olacak 7. sezon final bölümünün fragmanı 6. bölümün internete düşmesine rağmen henüz yayınlanmadı.

İLGİLİ HABERGame Of Thrones'taki gizli cüceler!Game Of Thrones'taki gizli cüceler!İLGİLİ HABERApple'dan Game of Thrones'a rakip proje!Apple'dan Game of Thrones'a rakip proje!
Son güncelleme: android-time 14:59 21.08.2017
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more