Sözcü Plus Giriş

Game of Thrones 8. sezon ne zaman başlayacak? GoT yeni sezonda her bölüm film tadında! Senaryo’su sızdırıldı mı?

Game of Thrones sezon finali ardından hayranları 8. sezon ne zaman başlayacak soruısunun yanıtını arıyor. HBO'nun hacklenmesinin ardından Game of Thrones 8. sezon senaryosunun sızdırıldığı dedikoduları da arttı. GoT yeni sezonda bölümler normal sürelerini aşacak ve film kıvamında olacak. Peki Game of Thrones 8. yeni sezon ne zaman başlıyor?

19:00 -
Game of Thrones 8. sezon ne zaman başlayacak? GoT yeni sezonda her bölüm film tadında! Senaryo’su sızdırıldı mı?

7. sezonu ile bize heyecan ve duygu değişimleri yaşatan Game of Thrones 8. sezon başlama tarihi araştırılıyor. Son bölümde Jon Snow’un ailesi netlik kazanırken Deanerys ile sevişmeleri de yeni sezonda dengeleri nasıl etkileyecek? HBO’nun hacklenmesi ile bir çok bölüm yayınlanma tarihinden önce kaçak sitelerde yerini almıştı. Şimdi ise dolaşan dedikodulara göre deep web’de bir fortumda Game of Thrones yeni sezonun senaryosunun ilk bölümlerinin yayımlanmış olması. Game of Thrones 8. sezon senaryosu kısa bir süre paylaşıldıktan sonra kaldırılmış. Peki Game of Thrones 8. sezon ne zaman başlayacak?

GAME OF THRONES 8. SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Sezon finali yapan Game of Thrones 8. sezonun başlangıç tarihi net değil. Son bölümde yaşananlar ile Westeros’un dengeleri alüst olacak gibi. Jon’un bir piç olmadığının tescillenmesi ile Game of Thrones yeni sezon beklentileri yüksekdi. Ak ejdarha ile duvarı yıkan Gece Kralı kuzeye doğru ilerliyor. İttifak akgezenleri durdurabilecek mi artık yeni sezonda öğreneceğiz. Game of Thrones 8. sezonunun 2019 yılında yayınlanması bekleniyor. Yaz aylarına yetişip yetişmeyeceği ise henüz bilinmiyor.

hack-game-of-thronesj

YENİ SEZONDA BÖLÜMLER 90 DAKİKAYI AŞABİLİR

A Song of Ice And Fire adlı George R.R. Martin romanından televizyon serisine uyarlanan GoT yani Game of Thrones 8. sezonda tüm bölümler uzun olacak. 80 veya 90 dakikayı aşabilecek bölümler uzun metrajlı film tadında izleyici karşısına cıkaçak. Bölümlerin uzaması ile de Game of Thrones 8. sezon yayınlanma tarihinin de ileriye taşınması bekleniyor. Çekimler ise ekim ayında başlayacak.

İLGİLİ HABERJon Snow Daenerys Targeryan akrabalık derecesi ne? Jon Snow'un gerçek kimliği Game of Thrones 8. sezonda tüm dengeleri değiştirecekJon Snow Daenerys Targeryan akrabalık derecesi ne? Jon Snow'un gerçek kimliği Game of Thrones 8. sezonda tüm dengeleri değiştirecek

GAME OF THRONES İNTERNET ÜZERİNDEN NASIL İZLENECEK?

Game of Thrones’u Türkiye’den izlemek için beIN Series Sci-Fi kanalını kullanabilirsiniz. İnternet üzerinden altyazılı ya da Türkçe dublaj seçenekleriyle izlemek için beIN Connetct’e bağlanabilirsiniz. Game Of Thrones’u yasal yollardan izlemenin tek yöntemi bu şekilde.

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more