İki Yalancı 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde Duygu ve Serkan Ağva’da yalnız kalıyor

Kanal D ekranlarının sevilen yazlık dizisi İki Yalancı yine heyecan doluydu. İki Yalancı yeni bölümde Duygu ve Serkan, Alp ve Esra'dan geçmişlerini saklamaya çalışıyor. Son bölümde Esra gerçekleri öğrenecek mi? Peki İki Yalancı 4. son bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?

İki Yalancı 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde Duygu ve Serkan Ağva’da yalnız kalıyor

İki Yalancı son bölümü ile Kanal D ekranlarında fırtına gibi esti. Esra, Duygu, Alp ve Serkan arasındaki yalanlar gittikçe karışıyor. Duygu, Esra’yı diskalifiye edebildi mi? Meraklı bekleyiş bu gece sona erirken bir taraftan da izleyiciler heyecanla yeni bölüm fragmanını bekliyor. İki Yalancı yeni bölüm fragmanının dizi hemen bittikten sonra yayınlanması bekleniyor. İşte tüm detaylar…

İKİ YALANCI SON BÖLÜM ÖZETİ

Serkan, Esra, Alp ve Duygu Ağva'ya Alp'lerin yazlığına gideceklerdir. Serkan, Duygu ile biraz baş başa kalmak istediği için Naci ve Cenk'i devreye sokup Alp'in Ağva'ya gelmesini engellemeye niyetlidir.

Aynı zamanda Duygu da Burcu'dan yardım alarak Esra'yı diskalifiye etmeye çalışır. Planlarında kısmen başarılı olan Duygu ve Serkan için hesaplaşma vaktidir.

İKİ YALANCI KONUSU NEDİR?

Evlilik hayalleri kurduğu çocukluk aşkı tarafından para uğruna terk edilen Serkan ve işinden atılıp evdeki baskıdan bunalan Duygu, birbirlerinden habersiz Bodrum'un yolunu tutarlar.

Yaşadıkları hayattan kurtulmak için kolay yoldan zengin olmanın hayallerini kuran arkadaşlarının ısrarlarıyla, kendilerini bir dizi yalanın içinde bulan ikili gönüllerine düşecek sevdadan habersizdirler. Söyledikleri yalanlar ayaklarına dolanıp ayrılmak zorunda kalana kadar tozpembe olan bu aşk, imkânsız bir kara sevdaya dönüşüp Serkan ve Duygu'nun yollarını ayıracaktır. Ta ki, başka bir yerde başka yalanlarda karşılaşana dek…

İKİ YALANCI OYUNCULARI

Keremcem (Serkan),
Yağmur Tanrısevsin (Duygu),
Serhan Arslan (Naci),
Hazal Şenel (Burcu),
Koray Erkök (Cenk),
Pınar Karaman (Esra),
Ahmet Kayakesen (Alp),
Rahmi Dilligil (Cemil),
İnci Şen (Merhamet),
Şebnem Gürsoy (Melike),
Tuna Arman (Gülsüm),
Simay Küçük Tuna (Seren),
Selçuk Sazak (Mümtaz),
Erol Aydın (Mehmet),
Aykut İspir (Burhan),
İlsu Olcahan Kubak (Aslı),
Çınar Kaan Şimşek (Emir)

Şevkat Yerimdar 10. bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni bölümde Şevkat ile Esin'in bebeği mi oluyor? İlginizi Çekebilir Şevkat Yerimdar 10. bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni bölümde Şevkat ile Esin'in bebeği mi oluyor?