İki Yalancı oyuncuları kimlerdir? İki Yalancı 4. yeni bölüm canlı izle!

İki Yalancı oyuncuları dizi saati yaklaştıkça merak ediliyor. Haberimizden İki Yalancı oyuncuları kimdir öğrenebilirisiniz. İşte saat 20.00'da yayınlanacak Kanal D'nin sevilen dizisi İki Yalancı yeni bölüm canlı izleme linki...

İki Yalancı oyuncuları kimlerdir? İki Yalancı 4. yeni bölüm canlı izle!

İki Yalancı yeni bölümü ile bu akşam saat 20.00’da Kanal D ekralarında olacak. Dizi oyuncuları kimdir merak edilirken Duygu’nun aldığı evlenme teklifine ne yanıt vereceği izleyiciler arasında tartışılmaya başladı. Serkan’ı kıskanan Duygu evlilik teklifini kabul mu edecek? İki Yalancı dizisini Kanal D ekranlarından canlı olarak izleyebilirsiniz. Peki İki Yalancı oyuncuları kimlerdir?

İKİ YALANCI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

İki Yalancı 3. Bölümde yalanlar üzerine kurulan aşkta birbirlerini duygu denizinde kaybeden Serkan ile Duygu, yeniden karşı karşıya geliyorlar!

İstanbul'a geldikten sonra Serkan'ı bir türlü unutamayan Duygu, karşısına çıkan Alp ile aşk yaşamaya başlar. Ta ki Serkan'ı, Alp'in kız kardeşi Esra ile birlikte görene kadar. Büyük bir şaşkınlık yaşayan Duygu, Serkan ile Esra'nın birlikte olmasını kabullenemediği gibi kendisinin de Alp ile olması bu durumu zorlaştırır.

İKİ YALANCI KANAL D CANLI İZLE

Ağva'ya giden gençleri, büyük bir sınav beklemektedir. Serkan, Naci ve Cenk'ten, Alp'in gelmesini engellemelerini istese de bu mümkün olmaz. Aynı şekilde Duygu da Esra'yı durdurabilmek için Burcu'yu kallanmaya karar verir. Burcu, Esra'yı bu ilişkiden vazgeçirmek için Serkan'ın, Esra'yı aldattığı yalanını uydurur.

Burcu, Cenk ve Naci'nin tüm uğraşları işe yaramaz ve dörtlü Ağva'da bir araya gelirler. Serkan, gerçekleri daha fazla saklamak istemez ve bu şekilde Duygu'nun kendisini kabul etmesini temenni eder. Aynı şekilde Duygu da daha fazla söylediği yalanların altında ezilmek istemez. Serkan ile Duygu'nun yüzleşmesi, ikisinin de duygularını ortaya çıkarır ve yeni bir adım atmalarına neden olur.