Sözcü Plus Giriş

İşte 14 Eylül Süper Loto sonuçları: Milli Piyango büyük ikramiye çekiliş sonucu sorgula

Süper Loto sonuçları açıklandı. 14 Eylül'de yapılan MPİ çekilişi ile 25 milyona ulaşan Süper Loto büyük ikramiyesini bir kişi kazandı. Peki Süper Loto 14 Eylül tarihli sonuçlarına göre büyük ikramiye hangi sayılara çıktı? İşte Milli Piyango Süper Loto sonuçları ve sorgulama ekranı Büyük ikramiyeyi kazanan talihlinin kuponu hangi ilden çıktı? İşte Süper Loto sonuçlarına dair her şey...

Sozcu.com.tr
Güncellenme: 09:48, 15/09/2017
İşte 14 Eylül Süper Loto sonuçları: Milli Piyango büyük ikramiye çekiliş sonucu sorgula

Süper Loto sonuçları canlı yayın ile açıklandı. 25 milyon liralık ikramiye Isparta iline çıktı. 9 haftadır devreden Süper Loto sonuçları dün akşam açıklandı.14 Eylül 2017 MPİ Süper Loto sonuçları Milli Piyango İdaresi Ankara Balgat binasında belirlendi. Zengin olma hayali ile kuponlarının dolduranlar yine kazandıran numaraları Google üzerinden araştırdılar. Haberimizden Süper Loto sonuçlarını öğrenebilirsiniz.

İŞTE 14 EYLÜL 2017 SÜPER LOTO SONUÇLARI

Kazandıran numaralar;

12, 15, 20, 25, 30, 53

super-loto-14-eylul

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-54 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca ” oyun ” olarak da ifade edilen şans oyunudur.
Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir. Süper Loto sonuçları perşembe geceleri saat 21.15 MPİ canlı yayını ile belirlenir. Kazandıran numaralar ise en hızlı şekilde Sözcü’den öğrenilir.