Reklamsız Sözcü

Meteoroloji’den uyarı: Kuvettli yağış bekleniyor! Artvin, Rize, Trabzon, Giresun, Ordu ve Samsun hava durumu (Bayramda hava nasıl olacak?)

Son dakika haberi... Meteoroloji altı ilmize kuvettli yağış uyarısı yaptı. Kurban Bayramı'nda hava durumu nasıl olacak? Kuvettli yağış uyarısı yapılan Artvin, Rize, Trabzon, Giresun, Ordu ve Samsun hava durumu haberimizde. İşte 5 günlük Meteoroloji tahminleri...

android-time 18:14
Meteoroloji’den uyarı: Kuvettli yağış bekleniyor! Artvin, Rize, Trabzon, Giresun, Ordu ve Samsun hava durumu (Bayramda hava nasıl olacak?)
Son dakika haberi... Meteoroloji altı ilmize kuvettli yağış uyarısı yaptı. Kurban Bayramı'nda hava durumu nasıl olacak? Kuvettli yağış uyarısı yapılan Artvin, Rize, Trabzon, Giresun, Ordu ve Samsun hava durumu haberimizde. İşte 5 günlük Meteoroloji tahminleri...

Meteorolojiden gelen son dakika haberine göre Artvin, Rize, Trabzon, Giresun, Ordu ve Samsun’da kuvetli yağış uyarısı yapıldı. Kurban Bayramı tatili için harekte geçen vatandaşların merakla araştırdığı Meteoroloji verilerine göre bayram tatilinin ilk yarısı yurdun büyük bölümünde açık olacak. Bayram tatilinin ilerleyen günleri için hava durumu netlik kazanmasa da Karadeniz kıyılarında yerel olarak etkili olacak yağışlar haricinde yağmur beklenmiyor. Bayramda Artvin, Rize, Trabzon, Giresun, Ordu ve Samsun hava durumu nasıl olacak?

BAYRAM’DA HAVA NASIL OLACAK?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün yaptığı hava durumu tahminlerine göre, hava sıcaklığında önemli bir değişiklik olmayacak, Akdeniz ve Doğu Anadolu'da mevsim normallerinin üzerinde seyredecek. Karadeniz kıyılarında ise kuvettli yağış bekleniyor.

hava-durtumu-karadeniz

Meteoroloji tarafından yapılan uyarıda, kuvvetli yağışlar nedeniyle oluşması muhtemel risklerden ani sel, su baskını, heyelan ve ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerektiği belirtildi.

ARTVİN HAVA DURUMU

Doğu Karadeniz kıyılarında beklenen sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışların, yarın (Perşembe) Artvin'in kıyı ilçelerinde kuvvetli (21-50 mm) olması tahmin edildiğinden yaşanabilecek olumsuzluklara (ani sel, su baskını, yıldırım, heyelan,vb.) karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir. Başlama-Bitiş Zamanı: 31.08.2017 12:00-31.08.2017 23:59

RİZE ÇEVRELERİNDE KUVVETLİ YAĞIŞLAR BEKLENİYOR

Doğu Karadeniz kıyılarında beklenen sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışların, yarın (Perşembe) Rize çevrelerinde kuvvetli (21-50 mm) olması tahmin edildiğinden yaşanabilecek olumsuzluklara (ani sel, su baskını, yıldırım, heyelan,vb.) karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir. Başlama-Bitiş Zamanı: 31.08.2017 12:00-31.08.2017 23:59

yagmur-iha

TRABZON HAVA DURUMU

Doğu Karadeniz kıyılarında beklenen sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışların, yarın (Perşembe) Trabzon çevrelerinde kuvvetli (21-50 mm) olması tahmin edildiğinden yaşanabilecek olumsuzluklara (ani sel, su baskını, yıldırım, heyelan,vb.) karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir. Başlama-Bitiş Zamanı: 31.08.2017 12:00-31.08.2017 22:00

GİRESUN’DA HAVA NASIL OLACAK?

Orta ve Doğu Karadeniz kıyılarında beklenen sağanak yağışların, yarın (Perşembe) Giresun çevrelerinde kuvvetli (21-50 mm) olması tahmin edildiğinden yaşanabilecek olumsuzluklara (ani sel, su baskını, heyelan,vb.) karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.

Başlama-Bitiş Zamanı: 31.08.2017 05:00-31.08.2017 20:00

yagmurdha

ORDU ÇEVRELERİNDEKİ KUVVETLİ YAĞIŞLARA DİKKAT

Orta ve Doğu Karadeniz kıyılarında beklenen sağanak yağışların, yarın (Perşembe) Ordu Çevrelerinde kuvvetli (21-50 mm) olması tahmin edildiğinden yaşanabilecek olumsuzluklara (ani sel, su baskını, heyelan,vb.) karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.

Başlama-Bitiş Zamanı: 31.08.2017 04:00-31.08.2017 20:00

SAMSUN HAVA DURUMU

Bu gece yarısından sonra Samsun çevrelerinde beklenen yağışların, doğu ilçelerinde (Çarşamba, Terme, Tekkeköy, Salıpazarı, Asarcık, Ayvacık) yer yer kuvvetli (21-50 mm) olması tahmin edildiğinden yaşanabilecek olumsuzluklara (ani sel, su baskını, heyelan,vb.) karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.

Bugün hava nasıl olacak, yağmur yağacak mı, günlük hava durumu gibi soruların cevaplarını arayan vatandaşlarımız için hava durumu ile ilgili tüm soruların cevaplarını aradık.

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more