Miray Daner kimdir: Vatanım Sensin’in yıldızı silikon mu taktırdı?

Vatanım Sensin dizisiyle büyük bir çıkış yakalayan 18 yaşındaki oyuncu Miray Daner'in instagram adresine koyduğu son fotoğraf sosyal medyayı salladı. İşte o fotoğraf ve Miray Daner'e gelen tepkiler.

Miray Daner kimdir: Vatanım Sensin’in yıldızı silikon mu taktırdı?

Medcezir ve Vatanım Sensin dizileriyle büyük bir çıkış yakalayan ve ciddi bir üne kavuşan Miray Daner’in silikon takdırdığı iddiası magazin dünyasını salladı. Sosyal medyada da oldukça konuşulan bu iddia sonrası gözler Miray Daner’e çevrildi. Peki Miray Daner kimdir, kaç yaşında, kaç boyunda? İşte Miray Daner ile ilgili tüm bilgiler…

miray-daner-kimdir

Vatanım Sensin dizisinin sezon finali yapmasını fırsat bilen Miray Daner tatilden mayolu bir fotoğrafını instagram hesabından paylaştı. Sosyal medyada oyuncunun silikon yaptırdığı dedikodusunu ateşleyen de bu fotoğraf oldu. Bikinili fotoğraf Daner'in hayranları arasında büyük tartışmaya neden oldu. Miray Daner'in genç yaşına rağmen silikon taktırdığını iddia edenler ile bunun doğru olmadığını savunan takipçileri arasında büyük bir tartışma yaşandı.

MİRAY DANER KİMDİR?

Miray Daner, 1999 yılında İstanbul'da doğmuştur. Eğitimine lisede Öğrenci olarak devam etmektedir.
Küçük yaşlarda diziler de rol almaya başlayan Miray Daner, İlk olarak 2009 yılında Bez Bebek dizisinde rol almıştır. Daha sonra Papatyam dizisinde Gonca karakterini canlandırmıştır. 2015 yılında Medcezir dizisinde canlandırdığı Beren karakteri ile tanınmıştır. 2011 yılında ise Çınar Ağacı dizisi ile sinema dünyası ile tanışmıştır.