Sözcü Plus Giriş

Şevkat Yerimdar 10. yeni bölümde neler olacak? Esin kendini anneliğe kaptırıyor

Şevkat Yerimdar 10. bölümüyle 28 Temmuz'da yani bu akşam saat 20.00'da Fox TV ekranlarından canlı izlenebilecek. Şevkat Yerimdar yeni bölümde neler yaşanacak? Şevkat'in bebekle imtihanı devam ederken Esin ile daha da yakınlaşacak. Fox Tv yaz dizisi Şevkat Yerimdar 10. yeni bölümü ile bomba gibi geliyor.

null
Güncellenme: 19:24, 28/07/2017
Şevkat Yerimdar 10. yeni bölümde neler olacak? Esin kendini anneliğe kaptırıyor

Şevkat ve Esin dizisinde kapılarına bırakılan bebeği evlatlık edinecekler mi? Bu akşam Fox Tv ekranlarında canlı yayınlanacak Şevkat Yerimdar yeni bölümü izleyiciyi yine kahkaya boğacak. Mahalleli at yarışı oynayıp altılı kuponu tutturunca olanlar oluyor. İşte Şevkat Yerimdar 10. yeni bölüm ipuçları…

SON BÖLÜM ÖZETİ

Hırsızlık ihbarı ile karakolda tutulan Şevkat, Cevdet'in ifadesi ile serbest bırakılır. Şevkat kendisine bu kumpası yapanları bulup, cezasını kesmeyi kafasına koyar. Bunun Bora'nın işi olduğunu tahmin eder ama emin değildir. Bu yüzden açığını kollamaya başlar.

Esin en sonunda galeriyi açar. Şevkat ve Bora ona yardım ederken her karşılaşmada ikisi hırlaşırlar. Esin bundan rahatsız olur. Öfke kontrol sorunundan ötürü kabahati Şevkat'te görmektedir. Bora bile bile Şevkat'in üstüne gider. Sonunda ona meydan okuyarak araba yarışına davet eder. Kaybeden arabasını verecektir. Esin buna şiddetle karşı çıkar. Esnaf arkadaşları Şevkat'e hiç şansı olmadığını söyler.

ŞEVKAT YERİMDAR YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Şevkat Yerimdar 10. bölümde ralliyi kaybeden Bora yaptığı kazayı hafif atlatmıştır ama Esin'e numara yaparak ona tekrar yaklaşır. Ayrıca Şevkat ile aralarını açar. Ama kapıya bırakılan bir bebek Esin'le Şevkat'i yine birbirine yaklaştırır. Anneyi bulana kadar bebeğe birlikte bakmaya karar verirler. Fakat bu sandıkları kadar kolay değildir.

Şevkat Yerimdar yei bölümde İsmail, Tezene ile baş başa bir akşam geçirmek için bir plan yapar. Gülperi ve Bozkır'ı konsere göndermeyi başarır. Ama dahiyane sandığı planı beklenmedik olaylarla ters teper, yine fiyaskoyla sonuçlanır. Şevkat tesadüfen kendisine hırsızlık kumpası yapanların izini bulup, peşlerine düşer. Artık Bora ile burun buruna gelmek üzeredirler.

ŞEVKAT YERİMDAR 10. BÖLÜM FRAGMANLARI