Kredi Kullanacaklar Dikkat!(eski)

Artık İnternet Üzerinden, Masrafsız, Sigortasız, Gelir Vergisi Belgesiz Kredi Alabilirsiniz.

Kredi Kullanacaklar Dikkat!(eski)

Artık kredi almak için; şubeye gitmek, belge hazırlamak ya da masraf ödemek zorunda değilsiniz. Son dönemde internet üzerinden kredi alımı konusunda adından sıkça bahsettiren Burgan Bank'tan yapacağınız kredi başvuruları anında sonuçlanıyor. Başvurunuzun onay almasından sonra ise Burgan Bank sizi istediğiniz adreste ziyaret edip evraklarınız için imzanızı alıyor. Sizden gelir belgesi gibi dokümanlar istemeden anında paranızı hesabınıza yatırıyor.

Detaylı bilgi için tıklayın.

Tüm bu avantajların yanı sıra kişiye özel faiz imkânı da sunan Burgan Bank'ta size özel faiz oranlarından hiçbir masraf, sigorta gibi ücret de ödemeden faydalanabiliyorsunuz. Tek yapmanız gereken oturduğunuz yerden başvurunuzu yapıp, kredinizi kullanmak. Böylece hem vakitten hem nakitten tasarruf ediyorsunuz.

Hemen başvurmak için tıklayın.

Burgan Bank Hakkında

Finansal hizmetler, medya, gayrimenkul ve üretim alanlarında 24 ülkede, 60'ın üzerinde şirket ve 12.000‘i aşkın çalışanıyla Ortadoğu ve Kuzey Afrika Bölgesi'nin en büyük holding şirketlerinden biri olan KIPCO Grubu'nun (Kuwait Projects Company) bir iştiraki olan ve 1977 yılında kurulan Burgan Bank, Kuveyt'in aktif büyüklük açısından en büyük ikinci bankasıdır. Özellikle kurumsal müşterilere ve finansal kurumlara odaklanmış olan Burgan Bank Grubu, aynı zamanda perakende ve özel bankacılık iş kollarında da büyüyen bir markadır. Kuveyt'in yanı sıra Türkiye (Burgan Bank), Cezayir (Gulf Bank Algeria), Irak (Bank of Baghdad) ve Tunus (Tunis International Bank)'ta bulunan 180'den fazla şube sayısıyla bölgedeki en geniş şube ağına sahiptir. Türkiye'yi bölgesinde büyüyen finansal güç merkezi olarak konumlayan Burgan Bank Grubu, güçlü sermayesini, yüksek likiditesini ve uluslararası bilinirliğini Türkiye'nin gücü ile birleştirerek, 2013 yılından bu yana Burgan Bank Türkiye olarak kurumsal bankacılıktan ticari bankacılığa, perakende bankacılıktan özel bankacılığa tüm segmentlerde müşterilerinin çözüm ortağı olarak faaliyet göstermektedir.

Kuvvetli konumunu dijital platformda da sürdürmeyi hedefleyen ve kullanıcılarına kaliteli bir bankacılık deneyimi sunan Burgan Bank şubesine gitmeye gerek kalmadan tüm kredi işlemlerinin internet üzerinden tamamlanabildiği bir sistem ile müşterilerinin tüm ihtiyaçları için en hızlı çözümü sunmaktadır. Burgan Bank, bilgi birikimi, uzman kadrosu ve teknolojiyi yaratıcı şekilde kullanan hizmet odaklı yaklaşımıyla sektörde farklılaşacağının sinyallerini veriyor.

Kuruluşundan bugüne ülke ekonomisine kaynak sağlayan Burgan Bank'ın mali tabloları BDDK (Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu) ve Türkiye Bankalar Birliği internet sitelerinden takip edebilirsiniz.