Streç film de kesmedi

Streç film de kesmedi

Geçtiğimiz günlerde arabasını streç filmle kaplayarak gündem olan Kerem Doğan'ın gözü gibi baktığı otomobili için bulduğu son koruma yöntemi görenleri hayrete düşürdü!

Ve Kerem Doğan streçe veda etti! “Arabamın başına bir şey gelir!” korkusuyla arabasını her gün metrelerce streç film ile kaplayan Kerem Doğan'ı bu durumdan Unico Sigorta kurtardı. Kerem Doğan'ın arabasına olan sevgisi ve özverisinin yeni kasko ürünleri UniKasko reklam filmlerindeki karakterlerle aynı düzeyde olması şirket yetkililerini harekete geçirdi. Vakit kaybetmeden Doğan'a ulaşan Unico Sigorta, klasik araba sevdalısına hediye ettiği UniKasko ile streçleri çöpe attırdı.

“Otomobilini bu kez UniKasko güvencesi sarıyor!”

İmzalar atılırken mutluluğu gözlerinden okunan Kerem Doğan, “Streç filmle de çok güzel zamanlar geçirdik ama artık ayrılık vakti geldi. Canım arabam bundan sonra UniKasko'ya emanet.” diye konuştu. Unico Sigorta'nın yeni ürünü UniKasko aylık abonelikle çalışan bir kasko ürünüdür, UniKasko'nun Durdur/Başlat özelliği sayesinde istediğiniz zaman aracınızı kullanmadığınızda kaskonuzu durdurarak daha az prim ödeyebilir, ihtiyaç duyduğunuzda kaskonuzu kaldığı yerden devam ettirebilirsiniz. UniKasko hakkında daha detaylı bilgi almak için unicosigorta.com.tr/unikasko'yu ziyaret edebilir ya da UniKasko mobil uygulamasını indirerek yeni nesil kaskoyla tanışabilirsiniz.

Detaylar İçin Tıklayın..