Sözcü Plus Giriş

PİYALEPAŞA İSTANBUL 2018'DE YAŞAMLA BULUŞUYOR

Polat markasının 60 yıllık köklü geçmişi ve gücünü yansıttığı Beyoğlu'nun yaşayan yatırımı Piyalepaşa İstanbul'un ilk etabında 2018 yılı Haziran ayında yaşam başlıyor. Yılın son kampanyası ile birbirinden farklı cazip ödeme seçenekleri sunan Piyalepaşa İstanbul, tamamlandığında yatırımcısına yüzde 100 değer sağlayacak.

Türkiye'nin en köklü markalarından Polat'ın özel sektör tarafından hayata geçirilen en büyük kentsel dönüşüm projesi olan Piyalepaşa İstanbul, 2018 yılı Haziran ayında tamamlanan ilk etabıyla yaşamla buluşmaya hazırlanıyor. Beyoğlu'nun yaşayan yatırımı olarak nitelendirilen Piyalepaşa İstanbul, farklı büyüklük ve tipte 760 konut ve 190 rezidansın yanı sıra ofis, otel ve Alışveriş Sokağı'ndan (AVS) oluşuyor. 2.500 metrekarelik spor merkezinde fitness'tan basketbol sahasına, yüzmeden pilatese kadar birçok farklı sporu yapma imkânı da bulunan Piyalepaşa İstanbul'da ulaşım da oldukça kolay. Merkezi bir konumda bulunan Piyalepaşa İstanbul, Beyoğlu İstiklal Caddesi, Karaköy, Kabataş, Nişantaşı ve Beşiktaş gibi şehrin cazibe merkezlerine sadece birkaç dakika mesafede yer alıyor.
piyalepasa-istanbul-adv-24_kasim17

Yılın son kampanyası başladı

Sosyal donatıları ve kişiye özel ayrıcalıklı ödeme seçenekleriyle cazip fırsatlar sunan Piyalepaşa İstanbul'da yılın son kampanyasının startı da verildi. İstanbul'un kalbi Beyoğlu'da bulunan Piyalepaşa İstanbul'dan ev almak isteyenler, bu hayallerine 31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerli olacak 60 ay vadeli 0 faiz ve 120 ay vade % 0,45 faizli özel kampanyası ile ulaşabilirler. Ödeme konusunda kişiye özel yüzlerce ödeme seçeneği sunan Piyalepaşa İstanbul'da konut fiyatları 800 bin TL'den başlıyor.
piyalepasa-istanbul-adv-24_kasim17-2

Yatırımcısına kazandıran proje

Piyalepaşa ve Beyoğlu'na yeniden hayat verecek olan Piyalepaşa İstanbul, yatırımcısının yüzünü güldürmeye devam ediyor. Tamamlandığında 15 bin kişinin yaşayacağı ve yılda yaklaşık 10 milyon kişinin Alışveriş Sokağını ziyaret edeceği Piyalepaşa İstanbul, satışa çıktığı 2015 Kasım ayından bu yana yatırımcısına yüzde 40 değer kazandırdı. Konut alıcılarının daha çok oturmak amacıyla projeye ilgili göstermesi, projenin yatırım değerinin her geçen gün hızla artmasını sağlıyor.
piyalepasa-istanbul-adv-24_kasim17-3

120 mağazalı Alışveriş Sokağı

550 metre uzunluğunda ve 17 metre genişliğindeki Alışveriş Sokağı'nda (AVS) ulusal ve uluslararası 120 mağaza yer alıyor. 2 katlı AVS'de mağazaların yanı sıra 9 salonlu sinema kompleksi, zengin fastfood noktaları ile farklı damaklara hitap eden seçkin restoran ve kafeler bulunuyor. Kısa süreli park, taksi ve vale imkânlarının yanı sıra metrobüs ve metrolara shuttle hizmeti gibi avantajları bulunan AVS'de yıl içerisinde çeşitli kültür sanat etkinlikleri düzenlenecek. Piyalepaşa İstanbul'un simgesi olan Saat Kulesi adeta bir kültür sanat merkezine dönüştürülecek. 700 metrekarelik bir sergi salonunun yer alacağı mekânın 1.000 metrekarelik bir kullanım alanı sunuyor.
piyalepasa-istanbul-adv-24_kasim17-4

Londra'dan iki ödülle birlikte döndü

Piyalepaşa İstanbul Londra'da düzenlenen Avrupa Gayrimenkul Ödülleri (European Property Awards 2017-2018) kapsamında 2 ödül birden aldı. “Geliştirme” kategorisinde “Karma Kullanım” dalında Türkiye'nin en iyisi seçilen Piyalepaşa İstanbul, aynı zamanda proje içerisindeki 190 daireden oluşan 16 katlı rezidans bloğu ile “Konut Yüksek Katlı Bina” kategorisinde de yine Türkiye'nin en iyisi seçilerek her iki ödülün sahibi oldu. Proje, ayrıca International Property Awards'da Avrupa'nın ve dünyanın en iyi karma kullanım projesi olmak için aday gösterildi. Piyalepaşa İstanbul 2016 yılında da Digital Signage Expo (DSE) Apex, 13. Kırmızı Reklam Ödülleri, 12’nci Kent ve Yaşam Ödülleri, 28. Kristal Elma, European Property Awards, 11. MediaCat Felis Ödülleri ve International Property Awards ödüllerini almıştı.
piyalepasa-istanbul-adv-24_kasim17-5

PİYALEPAŞA İSTANBUL PROJESİ AYRICALIKLARI

  • Mahalle bazında LEED Sertifikası adayı (Türkiye ve dünyadaki ilk projelerden biri.)
  • Karma proje (Konut, rezidans, ofis, otel, Alışveriş Sokağı)
  • Alışveriş Sokağı (120 mağaza, food court, çocuk oyun alanı, 9 salonlu sinema)
  • 2.500 m2 spor merkezi
  • 3.900 araç kapasiteli kapalı otopark
  • Elektrikli otomobiller için şarj istasyonları
  • Her konuta özel balkon ve depo alanı
  • Yüksek tavan ve gün ışığından faydalanmayı maksimuma çıkarmak için yerden tavana uzanan büyük pencereler
  • Örnek dairelerde sergilenen modern ve klasik dekorasyon seçenekleri
  • Lokasyon ( Beyoğlu İstiklal Caddesi, Karaköy, Kabataş, Nişantaşı ve Beşiktaş gibi şehrin cazibe merkezlerine sadece birkaç dakika mesafesinde)

RAKAMLARLA PİYALEPAŞA İSTANBUL

Toplam inşaat alanı: 450.000 m2
Toplam arsa alanı: 82.000 m2
Toplam yeşil alan: 39.000 m2
Toplam daire sayısı: 950 daire
Projenin yatırım değeri: 4 milyar TL
Teslim başlangıç tarihi: Haziran 2018
Konut fiyatları: 800 bin TL'den başlıyor

 

Son güncelleme: 14:52 24.11.2017
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more