Sözcü Plus Giriş

29. ödülünü aldı

Skoda Kodiaq, tanıtıldığı günden bu yana 29. ödülünü aldı. Çin ve Fransa’da Yılın SUV modeli, Çek Cumhuriyeti, Polonya ve Bulgaristan’da Yılın Otomobili, Almanya’da Yılın Dört Çeker Otomobili, Red Dot Tasarım Ödülleri gibi birçok prestijli unvanla taçlandırıldı.

10:01 -
29. ödülünü aldı

Skoda Kodiaq, tanıtıldığı günden bu yana 29. ödülünü aldı. Çin ve Fransa'da Yılın SUV modeli, Çek Cumhuriyeti, Polonya ve Bulgaristan'da Yılın Otomobili, Almanya'da Yılın Dört Çeker Otomobili, Red Dot Tasarım Ödülleri gibi birçok prestijli unvanla taçlandırıldı.

skoda-kodiaq-cizim

Skoda son olarak, 2008 yılından beri gerçekleştirilen Auto Test tarafından gerçekleştirilen karşılaştırmalar kapsamında, sunduğu yaşam alanı, sürüş dinamikleri, değer ve performans kriterlerinde ön plana çıkarak birinci seçildi. Skoda'nın SUV'u Kodiaq, 500 adet modelin yer aldığı Auto Test'in kazananı seçildi.

21212

Bu arada Skoda'nın yeni Baş Tasarımcısı Oliver Stefani oldu. Son dönemde VW markasının Polo, Jetta, Tiguan, up! ve Golf gibi birçok modelin tasarımını gerçekleştiren 53 yaşındaki yeni Baş Tasarımcısı Oliver Stefani, özellikle tasarladığı konsept araçlarla tanınıyor.

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more