Sözcü Plus Giriş

Kalitede yine birinci oldu

Otomobil sahiplerinin kullanıcı memnuniyetinin baz alındığı J.D. Power İlk Kalite Değerlendirme Raporu’nda geçtiğimiz yıl tüm rakiplerini geride bırakarak ilk sırada yer alan Kia, bu yıl da birinciliği elde etti. KIA, aldığı yüksek puanlar ile başarısını arttırarak sürdürdüğünü bir kez daha kanıtladı.

09:40 -
Kalitede yine birinci oldu

Otomobil sahiplerinin kullanıcı memnuniyetinin baz alındığı J.D. Power İlk Kalite Değerlendirme Raporu'nda geçtiğimiz yıl tüm rakiplerini geride bırakarak ilk sırada yer alan Kia, bu yıl da birinciliği elde etti. KIA, aldığı yüksek puanlar ile başarısını arttırarak sürdürdüğünü bir kez daha kanıtladı.

kia-sorento

Kia'nın Soul, Cerato, Niro ve Sorento modelleri kendi sınıflarında birinciliği göğüsledi. J.D. Power raporunda 26 segmentten 243 model, 77.415 otomobil sahibinin satın alma sonrasındaki ilk 90 günde yaptığı genel kalite sorunları göz önüne alınarak değerlendirildi. Sürüş deneyimi, motor ve şanzıman performansının da dikkate alındığı raporda KIA, diğer tüm otomobil ve kamyon markalarına göre en az kullanıcı şikâyeti ile kalitesini belgeledi.

Son güncelleme: android-time 09:43 07.08.2017
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more