Ödül ‘sahibine’ gitti!

Oyak Renault tarafından üretilen ve Bursa’dan dünyaya ihraç edilen Renault Megane Sedan’ın Otomobil Gazetecileri Derneği tarafından düzenlenen Türkiye’de Yılın Otomobili Yarışması’ndan elde ettiği birincilik ödülü, Renault Mais Genel Müdürü Berk Çağdaş tarafından Oyak Renault Fabrikaları’nda Oyak Renault Genel Müdürü Tunç Başeğmez’e takdim edildi.

Ödül ‘sahibine’ gitti!

Oyak Renault tarafından üretilen ve Bursa'dan dünyaya ihraç edilen Renault Megane Sedan'ın Otomobil Gazetecileri Derneği tarafından düzenlenen Türkiye'de Yılın Otomobili Yarışması'ndan elde ettiği birincilik ödülü, Renault Mais Genel Müdürü Berk Çağdaş tarafından Oyak Renault Fabrikaları'nda Oyak Renault Genel Müdürü Tunç Başeğmez'e takdim edildi.

renault

Başeğmez, “Türk mühendisliğinin imzası ve Türk işçilerinin emeğiyle Bursa'dan dünyaya açılan bu başarıyla ne kadar gurur duysak azdır” dedi. Renault Mais Genel Müdürü Berk Çağdaş ise, “Otomotiv Gazetecileri Derneği'nin bu çok değerli ödülünü mühendis ve işçi kardeşlerimize teslim etmek üzere Oyak Renault'da bir arada olmaktan mutluluk duyuyoruz” diye konuştu..