Reklamsız Sözcü

BAYRAMA ÖZEL TÜM EA ÜRÜNLERİNDE %25 İNDİRİM BAŞLADI

android-time 11:24
BAYRAMA ÖZEL TÜM EA ÜRÜNLERİNDE %25 İNDİRİM BAŞLADI

EA ZERDEÇAL EKSTRESİ:

ABD’li bilim adamlarının yaptığı araştırmalara göre;

Kilo vermenin yanı sıra, yararları saymakla bitmeyen Zerdaçal‘ın tek başına bio-yararlanımı (Vücutta emilimi) çok düşüktür.

Ancak, Zerdaçal’ın etkin maddesi ”Curcumin”in emilimi Karabiberin etkin maddesi ”Piperin” ile birleştiğinde 20 kat daha artar.

Bu bileşim bir yağ ile taşındığında sonuç daha da başarılı olur.

Bu nedenle;

Biz EA Zerdeçal Ekstresi‘ni, Zerdeçal, Karabiber ve Buğday Ruşeymi‘ni dünyanın en ileri yöntemlerinden olan Süperkritik Karbondioksit Ekstraksiyonu (SC-CO2) yöntemi ile birlikte ekstre edilerek elde ettik.

BÖYLESİNİ DE TÜRKİYE’DE İLK KEZ BİZ ÜRETTİK

Not: Zerdeçal ile ilgili tüm ayrıntılı bilgileri; Ertuğrul Akbay Facebook hesabından bulabilirsiniz.

ÇOK ÖNEMLİ

TÜM EA ÜRÜNLERİ

TÜRKİYE’DE İLK KEZ

Se (Co2) ekstaksiyon yöntemiyle %100 doğal, madde katkısız ve tam saflıkta

İSO 9001, İSO 22000 ve GMP ( İyi üretim süreci belgelerine sahip)

MODERN TESİSİNDE TARIM BAKANLIĞI’NDAN RUHSATLI ÜRETİLİR.

( 99TL üzeri alışverişlerde kargo bedava )

BAYRAMA ÖZEL TÜM EA ÜRÜNLERİNDE YÜZDE 25 İNDİRİM FIRSATI BAŞLADI

BAYRAMA ÖZEL TÜM EA ÜRÜNLERİNDE YÜZDE 25 İNDİRİM FIRSATI BAŞLADI

DETAYLI BİLGİ:

Facebook’ta Ertuğrulakbay Official sayfamda

Ve

”Yaş 75 Yolun Yarısı” kitabımda bulabilirsiniz.

Sizi sahtesinden ve benzerlerinden korumak için 
Tüm EA ürünleri sadece

Ertuğrul Akbay İnternet Sitesi;

http://www.ertugrulakbay.com/

Ve aşağıdaki numaralardan sipariş edebilirsiniz;

0850 455 14 54
0212 356 50 20
0212 356 50 30
0533 453 90 01 

Ertuğrul Akbay Official  instagram hesabını tıklayarak da takip edebilirsiniz.

DÜNYACA ÜNLÜ BİLİM ADAMLARINA GÖRE AŞAĞIDAKİ BİTKİSEL ÜRÜNLER NELERE İYİ GELİYOR?

EA ÇÖREK OTU YAĞI

ABD’deki Hilton Head Island Kanser Laboratuarına höre; %100 doğal ve katkısız Çörek Otu Yağı meme kanserinden, cilt, prostat, rahim ve diğer prostat kanser türlerini önlemede ve tedavisinde destek olmaktadır. Çörek Otu Yağı’nın yağlanmayı önleyerek kolay kilo verdirmesinin yanı sıra, nefes açma özelliği gibi spor yapanlara da birçok yararı bulunmaktadır.

EA BUĞDAY RUŞEYM YAĞI

Seul Yonsei Üniversitesi bilim adamlarına göre; %100 doğal ve katkısız Buğday Ruşeymi Yağı içinde bulunan Oktasanol’un adele içi glikojen depolarını koruyup oksijen kullanım kapasitesini yükselterek spor performansını arttırıcı ve kas geliştirici özelliği vardır. Ayrıca, Sakız Kabağı Yağı ile birlikte kullanıldığında cinsel gücün artmasına katkısı çok olur. Kapsülün içindeki yağ cilde sürüldüğünde, lekeleri, kırışıklıkları,deri sarkıklıklarını giderir. EA BUĞDAY RUŞEYM YAĞI’NDA GLUTEN YOKTUR.

 

EA SAKIZ KABAĞI TOHUM YAĞI

Amerikalı bilim adamlarına göre; Kabak tohumlarından elde edilen %100 doğal ve tam saflıktaki yağların Omega 3 ve 6 asitleri bakımından zengin olmasının yanı sıra içinde yüksek miktarda hücre yenileyici SQUALENE maddesinin bulunmasıyla da gençlik iksiri özelliğini taşır. Sakız Kabağı Tohum Yağı, Cinsel gücü arttırır. Prostat tedavisinde katkı sağlar. Spor yapanların da güçlerine güç katar, yorgunluklarını giderir.

EA KETEN TOHUM YAĞI

Nobel ödülüne aday gösterilmiş, 6 ödüllü Dr. Budwing ve Toronto Üniversitesi’nden Dr. L. Thomson ve diğer bilim adamlarına göre; %100 doğal ve katkısız Keten Tohumu Yağı insanı birçok kanser türüne , takıntılara, uykusuzluğa, iktidarsızlığa, zihin yorgunluğuna, Alzheimer’a karşı korumakta ve tedavisinde yardımcı olmaktadır, İçerdiği yüksek miktardaki Omega3 de ayrı bir önem taşır.

EA NAR ÇEKİRDEĞİ YAĞI

Amerika’daki Houston MD Kanser Merkezinin araştırmalarına göre; %100 doğal ve katkısız Nar Çekirdeği Yağı içerdiği Punicic sayesinde bağışıklık direncini güçlendirerek kanser, obzeite, diyabet ve kalp rahatsızlıklarına karşı destek veriyor. Antioksidan özelliğinin yanı sıra, kilo verdiriyor. Kapsülün içindeki yağ cilde sürüldüğünde ise kırışıklıkları ve lekeleri gideriyor.

EA KİŞNİŞ YAĞI

Portekiz’deki Beira İnterior bilim adamlarının araştırmalarına göre; %100 doğal ve katkısız  Kişniş Yağı mideyi uyarır. Sindirime büyük katkı sağlar, gaz söktürür. Aniden bastıran karın ağrılarının giderilmesine,diareyi önlemeye ve tansiyonu düşürmeye yardımcı olur.  Aynı zamanda antioksidan ve cinsel gücü arttırıcı özelliği de bulunur.

EA ZERDEÇAL EKSTRESİ:

ABD’li bilim adamlarının yaptığı araştırmalara göre; kilo vermenin yanı sıra, yararları saymakla bitmeyen Zerdaçal’ın tek başına vücutta emilimi çok düşüktür. Ancak, Zerdaçal’ın etkin maddesi ”Curcumin”in emilimi Karabiberin etkin maddesi ”Piperin” ile birleştiğinde 20 kat kadar daha artar. Bu nedenle; Biz Zerdeçal Ekstresi’ni; Zerdeçal, Karabiber ve Buğday Ruşeymi’ni, dünyanın en ileri yöntemlerinden (SC-CO2) yöntemiyle ekstre ederek mükemmel bir ürün elde ettik. Not: Zerdeçal ile ilgili tüm ayrıntılı bilgileri; Ertuğrul Akbay Facebook hesabından bulabilirsiniz.

EA SAKIZ KABAĞI PROTEİNİ

Spor yapanlar, kaslarını geliştirmek ve daha enerjik, daha güçlü olmak isteyenler için mükemmel bir besin takviyesidir. Sakız Kabağı Proteininin 100 gramında 54 gram protein bulunur. Bu da yaklaşık 300 gram etteki ve 15 yumurta beyazındaki proteine bedeldir. Yüksek protein ve yüksek miktardaki liflerin yanı sıra Çinko, Demir, Mangan, Magnezyum, Fosfor, Selenyum, Potasyum ve A, B1, B5, B6 vitaminleri içerir.

EA BUĞDAY RUŞEYM ÖZÜ

Ruşeym yani buğday emriyosu, buğdayın en değerli kısmıdır. Bir ton buğdaydan 20 kilo Ruşeym, 20 kilo Ruşeymden de ancak 1,5 kilo kadar Ruşeym Özü çıkar. Buğday Ruşeymi Özü, protein, aminoasitler, manganez,demir, fosfor,selenyum, çinko dahil mineraller, folik asit, arginin ve bir dizi B vitaminleri içerir. Vücudun zinde ve formda kalmasını, kasların güçlenmesini ve dayanıklılığını sağlar.

EA GÜNEŞ VE SONRASI BAKIM YAĞI

EA Güneş yağı içerdiği %100 doğal ve tam saflıktaki çeşitli bitkisel yağlar sayesinde cildi hem zararlı güneş ışınlarından korur, hem de kalıcı bronzluk sağlar, Katkı maddesi içermediği için de derinin içine işleyerek vücudun ihtiyacı olan D vitaminini temin eder. Güneş Sonrası Bakım Yağı ise; cildin güneş lekelerini, ciltteki kırışıklıkları ve sarkıklıkları giderir.

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Son güncelleme: android-time 16:1224.08.2017
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more