Sözcü Plus Giriş

Prof. Dr. Canan Karatay’ın kitapları, Harvard Kütüphanesi’ne girdi

Prof. Dr. Canan Karatay'ın üç kitabı, Harvard Kütüphanesi'ndeki yerini aldı. Karatay'ın 'Karatay Mutfağı', 'Karatay Diyeti’yle Yaşam Boyu Sağlık' ve 'Karatay Diyeti’yle Obezite ve Diyabete Çözüm Var' isimli kitapları, artık Harvard Üniversitesi Kütüphanesi raflarından ve kataloğundan okuyuculara ulaşabilecek.

17:44 -
Prof. Dr. Canan Karatay’ın kitapları, Harvard Kütüphanesi’ne girdi

Dünyanın önde gelen üniversitelerinden biri olan Harvard Üniversitesi, kütüphanesindeki 20 milyon adet kitabıyla, dünyanın en büyük kütüphanesine sahip.

Harvard Üniversitesi Kütüphanesi, bu aydan itibaren, Prof. Dr. Canan Karatay’ın üç kitabını raflarına ve kataloğuna ekledi. Karatay Mutfağı ile Karatay Diyeti'yle Yaşam Boyu Sağlık ve Karatay Diyeti'yle Obezite ve Diyabete Çözüm Var kitapları, artık bu kütüphaneden de okuyucularına ulaşabilecek. Prof. Dr. Canan Karatay’ın toplamda altı adet kitabı bulunuyor.

İLGİLİ HABERCanan Karatay faydasını tek tek anlattı! Aspirin yerine zeytinyağı içinCanan Karatay faydasını tek tek anlattı! Aspirin yerine zeytinyağı için İLGİLİ HABERProf. Dr. Canan Karatay: Suç diyetisyenlerinProf. Dr. Canan Karatay: Suç diyetisyenlerin
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more