Çöpçatanlık uygulaması masaüstüne geldi

Popülerler çöpçatanlık uygulaması Tinder, sadece bir mobil uygulamadan fazlası olmak için yeni adımlar atıyor. Yeni duyurduğu servisiyle Tinder, kullanıcı sayısını arttırmayı planlıyor!

Çöpçatanlık uygulaması masaüstüne geldi

Tinder artık sadece bir mobil uygulama değil. Daha önce sadece iOS ve Android platformlarında bulunan Tinder, uygulamanın web versiyonunu bugün duyurdu.

İnternet gizliliği resmen sona eriyor

Tinder Online nedir?

Tinder Online adı verilen web servisi, telefonunda yeteri kadar hafızası olmayan kullanıcılar için tasarlansa da tabi ki herkes için kullanıma açık. Tasarımı Tinder’ın mobil uygulamasına oldukça benzeyen Tinder Online’a, Facebook üzerinden giriş yapılabildiği gibi bazı ülkelerde SMS ile giriş özelliği de deneniyor. Kaydırma özelliğinin yerini sağa veya sola sürüklemenin aldığı web sitesinde sohbet bölümü, masaüstü görünüme uygun hale getirilmiş.

tinder-2

Tinder Online şu an Arjantin, Brezilya, Kolombiya, Endonezya, İtalya, Meksika, Filipinler ve İsviçre’de test için yayınlandı. Tinder Online’ın yakında Türkiye’de dahil olmak üzere tüm dünyada yayınlanması bekleniyor. Tinder’ın, yeni servisi Tinder Online’ı tanıtmak için hazırladığı demoyu sitemizden izleyebilirsiniz.