Sözcü Plus Giriş

E-Devlet’e girişte sorunlar: Elektronik kayıt E-Devlet’i durdurdu! | BTK’dan açıklama

Üniversiteler için elektronik kayıtlar geçtiğimiz günlerde başladı. Bugün ise devlet üniversitleri için asıl kayıt işlemleri başladı. Elektronik kayıt işlemlerini e-Devlet üzerinden yapacak olan üniversite adayları yoğunluğa neden oldu. E-Devlet'e giriş yapmakta zorluk yaşayan öğrenciler sorunun kaynadğını Google üzerinde aramaya başladı...

Sozcu.com.tr
14:28 -
E-Devlet’e girişte sorunlar: Elektronik kayıt E-Devlet’i durdurdu! | BTK’dan açıklama

Devletle ilgili birçok işlemi, kurumlara gitmeye gerek kalmadan internet üzerinden gerçekleştirme imkanı sağlayan e-Devlet bugün yaşanan yoğunluk sebebiyle erişlmez hale geldi. Üniversiteler için elektronik kayıt işlemleri ve KYK başvuruları sebebiyle ortaya çıkan yoğun kitleyi kaldıramayan e-Devlet sistemi yer yer tamamen erişlilemez duruma geldi.

BTK AÇIKLADI: TERCİHLER SEBEBİYLE YOĞUNLUK YAŞANIYOR

e-Devlet’te istedikleri işlemi yapmakta sorun yaşayan vatandaşların sıkıntıları hakkında yapılan açıklamada sorunun üniversite tercihleri nedeniyle yaşanan yoğunluk olduğu belirtildi. Şu an e-Devlet sisteminde işlemler yavaş da olsa yapılmaya devam ediyor.

İLGİLİ HABERe-Devlet'te, internetten yapılabilecek işlemleri yenileri eklendie-Devlet'te, internetten yapılabilecek işlemleri yenileri eklendiİLGİLİ HABERElektronik kayıt zorunlu mu? Üniversiteler için kayıt belgeleri neler?Elektronik kayıt zorunlu mu? Üniversiteler için kayıt belgeleri neler?
Son güncelleme: android-time 10:32 16.08.2017
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more