Facebook Messenger desteğini Windows Phone’lardan çekiyor!

Windows işletim sistemi mobil cihazlarda Android ve IOS'un gerisinde kaldı ve bu gerileme artık devasa boyutlara geldi. Facebook Messenger artık Windows Phone'un bazı sürümlerinde kullanılamayacak.

Facebook Messenger desteğini Windows Phone’lardan çekiyor!

Windows 10 Mobile’la yeniden piyasada tutunmaya çalışan Microsoft çok başarılı olmuşa benzemiyor. Yeni işletim sisteminin tutmamasının yanında bazı uygulama geliştiriciler Windows Phone’un eski versiyonları olan 8 ve 8.1’den desteğini çekiyor. Hala birçok kullanıcı tarafından mevcut durumda kullanılır halde olan Windows Phone 8 ve 8.1’den sosyal medya devi Facebook desteğini çekecek.

ARTIK MESAJLAŞILAMAYACAK

Mart sonundan itibaren Windows’un 8 ve 8.1 versiyonlarında Facebook Messenger desteği çekilecek. Söz konusu işletim sistemini kullananlar Facebook Messenger üzerinden mesajlaşamayacak. Facebook’un normal uygulaması bir süre daha kullanılabilir olacak. Facebook uyarı niteliğinde gönderdiği mailde, kullanıcıların Windows 10 Mobile geçmeleri halinde Facebook Messenger’ı tekrar kullanmaya başlayabilecek.

Facebook zihin okuma cihazları geliştiriyor olabilir! İlginizi Çekebilir Facebook zihin okuma cihazları geliştiriyor olabilir!

 

Facebook'tan yuva yıkacak çalışma! İlginizi Çekebilir Facebook'tan yuva yıkacak çalışma!
Loading...