Sözcü Plus Giriş

Facebook’ta bir fotoğrafla 49 yıllık sır ortaya çıktı!

Sosyal medya hayatın her anını sarmaya devam ederken enteresan durumlara da sahne olabiliyor. Facebook'ta fotoğrafı görmeden önceki son dakikaya kadar 49 yıl önce şahit olduğu cinayete dair hiçbir şey hatırlamayan adamın kafasındaki her şey değişti...

Sozcu.com.tr
09:20 -

Teknoloji günümüze olduğu gibi geçmişe de müdahale ediyor. İngiltere‘de yaşayan 71 yaşındaki David Dearlove, hiç farkında olmadan Facebook’taki bir fotoğraf sayesinde 49 yıllık cinayetin sanığı oldu. 49 yıl önce İngiliz basının son dakika olarak tüm dünyaya bildirdiği cinayetin sırrı çözülüyor…

YATAKTAN DÜŞTÜĞÜNÜ İDDİA ETMİŞTİ

Bugünden 49 yıl önce üvey oğlu Paul Both‘un, yataktan düşerek öldüğünü iddia eden David Dearlove’un söylediklerinin yalan olma ihtimali ortaya çıktı. O zamanlar 4 yaşında olan Paul'un kardeşi Peter Both, olaya dair her şeyi bilinçaltına atmıştı ancak gördüğü bir fotoğraf her şeyi değiştirdi. Cinayetin baş şüphelisi Dearlove kucağında henüz bebek olan Paul'u tutarken bir fotoğrafını Facebook üzerinden paylaştı. 4 yaşındayken yaşadığı travmatik bu anıyı gördüğü fotoğraf ile aniden hatırlayan Peter, aslında neler olduğunu da bir kez daha hatırladı.

son-dakika-guncel-facebook-haberler

AYAK BİLEĞİNDEN TUTARAK ŞÖMİNEYE ATMIŞ!

Olayın detaylarına dair ayrıntıları hatırladıkça konu boyut değiştirmeye başladı. Kardeşi yataktan düşmemiş aksine, üvey babaları onu ayak bileğinden tutarak şömineye doğru fırlatmıştı. Bu tüyler ürperten olay sırasında Paul kafasını şöminenin başına çarparak hayatını kaybetmişti. Olay sırasında şok yaşayan Peter olanları hatırlamazken, David Dearlove da cinayetten kurtulmak için yatak hikayesini uydurmuştu. David Dearlove hakkında, 19 aylık oğlunu öldürme suçundan işkence ve cinayet davası açıldı.

İLGİLİ HABERKocasını ve 9 çocuğunu Facebook'tan tanıştığı bir adam için terk ettiKocasını ve 9 çocuğunu Facebook'tan tanıştığı bir adam için terk etti İLGİLİ HABERİşte Facebook'un ürkütücü gerçekleri!İşte Facebook'un ürkütücü gerçekleri!
Son güncelleme: 14:10 27.11.2017
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more