Galaxy S8’in en çarpıcı özelliği ortaya çıktı: DeX

Galaxy S8 etkiliği sırasında çok konuşulacak bir cihaz daha tanıtıldı. DeX adı verilen plaftorm Samsung Galaxy S8'i tam anlamıyla bir bilgisayara dönüştürüyor.

Galaxy S8’in en çarpıcı özelliği ortaya çıktı: DeX

Samsung akıllı telefonlarda bilgisayar deneyimi sunma hedefine devam ediyor. Galaxy S8 ve S8 Plus’ın tanıtımının yapıldığı etkinlikte sunulan DeX platformu bir devrimi de beraberinde getirecek gibi görünüyor.

dex-galaxy-s8

TELEFONU BİLGİSAYARA DÖNÜŞTÜRÜYOR

Sarj platformuna benzeyen ve çok da büyük olmayan bu cihaz, üstünde 2 USB girişi, 1 Ethernet portu ve HDMI çıkışına sahip. Bir bilgisayarda elzem olan tüm girişleri üzerinde barındıran bu plaform, monitör, klavye ve fare bağlandıktan sonra telefonunuzu tamamen bir bilgisayar haline getiriyor. Micrsoft ve Adobe ile yapılan anlaşmalar sayesinde Galaxy S8'de, PS Lightroom, Word, Excel ve PowerPoint gibi yazılımlar kullanılabileğinden, bilgisayarı deneyimini sonuna kadar yaşatacak. Galaxy S8'li DeX platformunun, 100- 160 Dolar gibi bir fiyat etiketine sahip olacağını bekleniyor.

Karşınızda Samsung Galaxy S8: İşte özellikleri ve fiyatı İlginizi Çekebilir Karşınızda Samsung Galaxy S8: İşte özellikleri ve fiyatı

 

Galaxy S8 koşulsuz iade edilebilecek! İlginizi Çekebilir Galaxy S8 koşulsuz iade edilebilecek!