Google’da arama sonuçları kişiselleşecek

İnternette dolanırken sizi ilgilendiren şeylerle karşılaşmak sık sık rastlanan bir durum haline gelmişken bu konuyla ilgili Google'dan da bir adım geldi. Google artık arama sonuçlarını kişilere göre farklı olarak aktaracak.

Google’da arama sonuçları kişiselleşecek

Google’da arama sonuçları kişiselleşiyor. Google’da arama sonuçlarına kendinizle ilgili veriler de giriş yapabilecek. Google Fotoğraflar’ınzda yer alan fotoğrafları tarayacak ve Google’da arama yaptığınız zaman telefonunuzda bulunan görselleri de rahatlıkla görebileceksiniz. Google fotoğrafların yanında takviminiz ve Gmail hesabınızı tarayarak size daha kişisel sonuçlar sunacak.

ŞİMDİLİK SADECE ANDROID İÇİN

Bu arama sonuçlarının kişisel bilgileri tehdit etmesi konusunda endişelenmenize gerek yok çünkü arama sonuçlarında kendinizle ilgili verileri sadece siz görebileceksiniz. Android kullanıcısı iseniz, kişisel arama yapmak istiyorsanız, Google’ın bu arama özelliğini şimdiden kullanabilirsiniz. Arama tercihlerinde en sonda bulunan kişisel sekmesinden işlemlerinizi gerçekleştirebileceksiniz.

Telefonunuzu şarj ettiğiniz yere dikkat: Hacklenebilirsiniz! İlginizi Çekebilir Telefonunuzu şarj ettiğiniz yere dikkat: Hacklenebilirsiniz!
Loading...