Sözcü Plus Giriş

Görenler şok oluyor! iPhone 8 Plus hatalı üretilmiş olabilir…

Geçtiğimiz yıl yaşanan Note 7 fiyaskosundan sonra şimdi de teknoloji dünyasında yeni bir batarya sıkıntısı konuşuluyor. iPhone 8 Plus alan bazı kullanıcılar telefonlarının bataryasını kasadan ayrılmış olarak buluyor...

Sozcu.com.tr
10:35 -
Görenler şok oluyor! iPhone 8 Plus hatalı üretilmiş olabilir…

iPhone 8 Plus’ın bataryası hakkında son günlerde sıkıntılı durumlar konuşuluyor. Tayvan‘da gerçekleşen olayda, cihazın kutusunu açan kullanıcı bataryası kasasından ayrılmış bir iPhone 8 Plus modeliyle karşı karşıya kaldı. Geçtiğimiz günlerde benzer olayın da Japonya'da yaşanması, acaba modelin bataryasında herhangi bir üretim problemi mi var sorusunun sorulmasına neden oldu.

APPLE: ÜRETİM HATASI DEĞİL

Apple yaşanan olayın milyonlarca telefon arasında 2 tanesinde meydana geldiğini belirtti ve olayların araştırıldığını söyledi. Bu kadar nadir görünen bir olayın üretim hatası olarak görülemeyeceği açıklamasında bulunuldu.

İLGİLİ HABERApple iPhone X ile bütün dünyayı şaşırttı! İşte iPhone X özellikleri ve fiyatı...Apple iPhone X ile bütün dünyayı şaşırttı! İşte iPhone X özellikleri ve fiyatı...İLGİLİ HABERFBI rica etti iPhone'lardaki gizli özellik ortaya çıktı!FBI rica etti iPhone'lardaki gizli özellik ortaya çıktı!

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Son güncelleme: android-time 14:34 20.12.2017
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more