Sözcü Plus Giriş

Hikayeler Facebook’a da sıçradı! Facebook Hikayelerim özelliği nedir?

Hikayeler özelliği Snapchat'le hayatımıza girdiğinde sosyal medyaya farklı bir boyut kazandırmıştı fakat sosyal medyanın bütün devleri hikayeler özelliğini bünyelerine katmaya başladıkça kullanıcılar isyan etmeye başladı.

10:46 -
Hikayeler Facebook’a da sıçradı! Facebook Hikayelerim özelliği nedir?

Snapchat’le başladı, Instagram’a eklendi ve daha sonra Whatsapp’a da geldi, “hikayeler” özelliği sosyal medya üzerinde daha hangi uygulamaya eklenir diye düşünürken Facebook’a da geldi. Facebook Messenger hikayeler özelliği nasıl kullanılacak?

FACEBOOK HİKAYELER NEDİR?

Snapchat Hikayeleri ile aynı olan özellik, Facebook plaftormunun avantajlarından da yararlanacak. Instagram’da olduğu gibi üst bölümde yer alacak olan özellik, farklı filtreler kullanarak 1 dakikalık hikayeler hazırlanmasını sağlayacak. Snapchat’te olduğu gibi hikayeler 24 saat içersinde silinecek.

İLGİLİ HABERFacebook Messenger desteğini Windows Phone'lardan çekiyor!Facebook Messenger desteğini Windows Phone'lardan çekiyor!İLGİLİ HABERFacebook sizinle ilgili 98 sorunun cevabını biliyor!Facebook sizinle ilgili 98 sorunun cevabını biliyor!

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more