Hikayeler Facebook’a da sıçradı! Facebook Hikayelerim özelliği nedir?

Hikayeler özelliği Snapchat'le hayatımıza girdiğinde sosyal medyaya farklı bir boyut kazandırmıştı fakat sosyal medyanın bütün devleri hikayeler özelliğini bünyelerine katmaya başladıkça kullanıcılar isyan etmeye başladı.

Hikayeler Facebook’a da sıçradı! Facebook Hikayelerim özelliği nedir?

Snapchat’le başladı, Instagram’a eklendi ve daha sonra Whatsapp’a da geldi, “hikayeler” özelliği sosyal medya üzerinde daha hangi uygulamaya eklenir diye düşünürken Facebook’a da geldi. Facebook Messenger hikayeler özelliği nasıl kullanılacak?

FACEBOOK HİKAYELER NEDİR?

Snapchat Hikayeleri ile aynı olan özellik, Facebook plaftormunun avantajlarından da yararlanacak. Instagram’da olduğu gibi üst bölümde yer alacak olan özellik, farklı filtreler kullanarak 1 dakikalık hikayeler hazırlanmasını sağlayacak. Snapchat’te olduğu gibi hikayeler 24 saat içersinde silinecek.

Facebook Messenger desteğini Windows Phone'lardan çekiyor! İlginizi Çekebilir Facebook Messenger desteğini Windows Phone'lardan çekiyor! Facebook sizinle ilgili 98 sorunun cevabını biliyor! İlginizi Çekebilir Facebook sizinle ilgili 98 sorunun cevabını biliyor!