Sözcü Plus Giriş

Instagram’da etiketlerle süslenmiş olan hikayeler hayatımıza girdiğinden beri bir çok kişi tarafından kullanılıyor. İnstagram hikayesi paylaşımları, paylaşan tarafından kimlerin gördüğü görülebiliyor.

Google Chrome’da hikayeyi görüntülediğinin görünmesini isteyenler ve stalk yapmak için yeni bir uzantı çıktı. Instagramın masaüstü sürümünde çalışan Chrome IG Story sayesinde isminiz gözükmeden hikayeyi görüntüleyebileceksiniz.
hikaye

Uzantıyı yüklemenizin ardından açılan pencere üstünde o aramak istediğiniz kişiyi arayıp hikayesini görüntüleyebilirsiniz. Yükledikten sonra, Hikayelerinizde bir göz simgesi görüntüleniyor. Buna tıklandığında “Anonim Görüntüleme” modu etkinleştiriliyor. Üstelik yaptığınız görüntüleme sonuçlarda hiçbir şekilde çıkmıyor.Eklentide, Hikayeler’in paylaşılması ve indirilmesi gibi özellikler de bulunuyor.

İLGİLİ HABERInstagram videosu Müslüman şarkıcının başını yaktıInstagram videosu Müslüman şarkıcının başını yaktı İLGİLİ HABERInstagram kullanıcıları için müjde! Artık uygulamaya gerek yok...Instagram kullanıcıları için müjde! Artık uygulamaya gerek yok...
Son güncelleme: 21:07 22.11.2017
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more