Sözcü Plus Giriş

Instagram’da şimdi bu akım moda: “Plandid

Sosyal medyada farklı farklı akımlar öne çıkarak gündeme oturuyor. Instragram'da sessizce yayılmaya başlayan yeni akım ise plandid. Peki nedir bu plandid?

Sozcu.com.tr
11:35 -
Instagram’da şimdi bu akım moda: “Plandid

Bambaşka akımları tetikleyen sosyal medya platforumlarından Facebook ve Instagram’da bu sıralar “plandid” adında bir akım yayılıyor. Plandid ismi verilen bu akım, aslında oldukça basit bir mantığa sahip. Verdiğiniz pozda yürürken uzak bir noktaya veya yere bakarak fotoğrafınızı daha doğal bir hale getirmenizi sağlayan bu akım büyük bir hızla yayıldı.

plandid1

“POZ VERMİYORMUŞUM GİBİ ÇEK” AKIMI

Kadınlar tarafından daha çok tercih ediliyor gibi gözüküyor olsa da erkekler tarafından da oldukça sevildi. Plandid fotoğraf incelikleri adı altında şimdiden yüzlerce içerik bulunmakta. Ülkemizdeki habersiz çekim olarak adlandırılan poza oldukça benzeyen bu akım durmaksızın yayılmaya devam ediyor.

İLGİLİ HABERInstagram'ın çıplaklık yasağını böyle deldi!Instagram'ın çıplaklık yasağını böyle deldi!İLGİLİ HABERInstagram'da canlı yayında kaza yaptı ölen kardeşini acımasızca videoya çekti!Instagram'da canlı yayında kaza yaptı ölen kardeşini acımasızca videoya çekti!
Son güncelleme: android-time 16:28 15.08.2017
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more