iOS 11.0.1 nasıl indirilir? İşte iOS 11.0.1 özellikleri…

Apple, birkaç gün önce yayınladığı iOS 11 işletim sistemi için ilk güncellemesini yayınladı. Merakla beklenen güncelleme ile ilgili tüm detayları sizler için derledik. Peki iOS 11.0.1 özellikleri nelerdir ve iOS 11.0.1 nasıl indirilir? İşte detaylar...

iOS 11.0.1 nasıl indirilir? İşte iOS 11.0.1 özellikleri…

Geçtiğimiz hafta kullanıma sürülen iOS 11 için ilk güncelleme resmen yayınlandı. Binlerce Apple kullanıcısı merakla iOS 11.0.1 ile bilgiler edinmek istiyor. iOS 11.0.1 sürüm numarası verilen güncelleme ile ilgili tüm bilgileri haberimizin içeriğinden öğrenebilir, telefonunuza yükleyebilirsiniz.

iOS 11.0.1 SÜRÜMÜ İLE NELER DEĞİŞTİ?

iOS 11 için ilk güncelleme resmen yayınlandı. Söz konusu yeni güncelleme ile iOS 11’de tespit edilen hataların minimize edilmesi hedefleniyor. Apple’dan yapılan açıklamaya göre bu son güncelleme hem iPhone hem de iPad’ler için düzeltmeler içeriyor.

iOS 11 özellikleri neler? İşte iOS 11'deki hatalar! İlginizi Çekebilir iOS 11 özellikleri neler? İşte iOS 11'deki hatalar!

Yeni sürümle beraber baştan tasarlanan Kilit Ekranı deneyimi, yeni özelleştirilebilir Kontrol Merkezi, yeni Siri sesi ve App Store’un yeni tasarımlı hali gibi yenilikler kullanıcıların beğenisine sunulmuştu.

iOS 11.0.1 NASIL İNDİRİLİR?

Söz konusu güncellemeyi yapabilmek için  Ayarlar>Genel>Yazılım Güncellemesi sıralamasını takip etmelisiniz. Dilerseniz iTunes üzerinden de yazılımını güncelleyebilirsiniz.

iPhone X ve iPhone 8 ne kadar? En ucuz iPhone X ve iPhone 8 nasıl alınır? İlginizi Çekebilir iPhone X ve iPhone 8 ne kadar? En ucuz iPhone X ve iPhone 8 nasıl alınır?

 

Loading...