iOS 11 ne zaman yayınlanacak ve hangi cihazlara gelecek? İşte iOS 11 özellikleri!

Apple'ın yeni iPhone modellerini duyurmasının ardından kullanıcılar şimdi de iOS 11 için beklemeye başladı. iOS 11 ne zaman çıkacak, iOS 11 özellikleri ne, iOS 11 hangi cihazlara gelecek sorularını aratan okuyucularımız, bu soruların cevaplarını haberimizin içeriğinde bulabilir. İşte iOS ile ilgili son gelişmeler...

iOS 11 ne zaman yayınlanacak ve hangi cihazlara gelecek? İşte iOS 11 özellikleri!

Apple’ın iPhone, iPod touch ve iPad cihazlarında kullandığı iOS işletim sisteminin son versiyonu olan iOS 11 için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Söz konusu Apple cihazlarını kullanan milyonlarca kişi merakla iOS 11’in çıkmasını bekliyor. İşte iOS 11 ne zaman çıkıyor sorusunun cevabı ve iOS 11’in özellikleri.

iOS 11 NE ZAMAN ÇIKIYOR?

Edinilen bilgiye göre geçtiğimiz yıl yeni iOS sürümünün iPhone 7 lansmanından 3 gün önce tanıtılan ve kısa bir zaman sonra kullanıcıların beğenisine sunan Apple’ın bu yıl henüz iOS 11’i tanıtacağı tarih belli değil. Ancak Apple’a yakın kaynaklardan edinilen bilgiye göre iOS 11 22 Eylül’de kullanıcıların beğenisine sunulacak.

iOS 11 beta çıktı mı? iOS 11 nasıl kurulur? İlginizi Çekebilir iOS 11 beta çıktı mı? iOS 11 nasıl kurulur?

iOS 11 HANGİ MODELLERE GELECEK

iPhone 7
iPhone 7 Plus

iPhone 6s Plus
iPhone 6s

iPhone 6
iPhone 6 Plus

iPhone SE
iPhone 5s

iPhone 5C ve öncesi iPhone’lar iOS 11 güncellemelesi alamayacak.

 

Yeni iPhone ne zaman satışa çıkıyor? (iPhone 8 Türkiye fiyatı ne kadar?) İlginizi Çekebilir Yeni iPhone ne zaman satışa çıkıyor? (iPhone 8 Türkiye fiyatı ne kadar?)

iOS 11 BETA NASIL KURULUR?

– Apple Beta Yazılım Programı web sitesini Safari tarayıcınız üzerinden ziyaret edin. Kayıt Ol'a tıklayın ya da Apple ID kimlik bilgilerinizle oturum açın. Daha sonra Apple Beta Yazılım Programı kayıt şartlarını onaylayın.

– İlgili sayfada iOS sekmesi seçili haldeyken, başlarken bölümünü de açın ve “iOS cihazınızı kaydedin- Enroll your iOS device” yazısına tıklayın. Cihaz kaydetme ekranı açıkken ve iOS sekmesi seçiliyken aşağı inip “Profili indir-Download Profile” tıklayıp izin verin. Son olarak yükleye basın ve iOS Beta Yazılımı Profilini yükleyerek cihazınızı kapatıp açın.

– Son olarak Betayı kuracağın cihazın Ayarlar menüsüne gidin ve Genel altında bulunan Yazılım Güncelleme’ye tıklayın. Ardından İndir ve Yükle’ye dokunup iOS 11’i yükleyin.

iOS 11 beta çıktı mı? iOS 11 nasıl kurulur? İlginizi Çekebilir iOS 11 beta çıktı mı? iOS 11 nasıl kurulur?

iOS 11'le Wi-Fi ŞİFRESİ ARAMAK TARİHE KARIŞIYOR!

Bir arkadaşınız iOS 11 yüklü bir iPhone ile evinize gelirse tek bir dokunuşla o iPhone'u otomatik olarak Wi-Fi'nıza kaydedebilirsiniz. Yeni cihazda Wi-Fi şifresi ekranı açıldığında ona, şifreyi hatırlamasanız bile tek dokunuşla göndermeniz mümkün. Şifre gönderdiğiniz kişi herhangi bir işlem yapmadan şifre alanı otomatik olarak dolacak ve anında Wi-Fi ağına bağlanacak.

Loading...