IPHONE 8 TANITIMI CANLI İZLE: iPhone 8 ve iPhone tanıtımı ile özellikleri ve fiyatı belli oluyor! (Canlı Yayın)

iPhone 8 ve iPhone X tanıtımı başlıyor. Apple lansmanı ve iPhone 8 tanıtımını haberimizdebn canlı ileyebilirsiniz. Merak edilen özellikler canlı yayında görücüye çıkıyor. İşte Apple iPhone 8 ve iPhone X tanıtımı canlı izleme ekranı...

IPHONE 8 TANITIMI CANLI İZLE: iPhone 8 ve iPhone tanıtımı ile özellikleri ve fiyatı belli oluyor! (Canlı Yayın)

iPhone 8 görücüye çıkıyor, tanıtımı canlı izleme yolları yazımızda.Apple yeni nesil iPhone 8 ve iPhone X tanıtımını bu akşam saat 20.00 itibari ile yapacak. Teknoloji meraklıları heyecan içinde iPhone 8 tanıtımını canlı izlemek istiyor. Haberimizden canlı olarak izleyebileceğiniz Apple yeni nesil cihazları lansmanı için geri sayım başladı. Apple'ın yeni amiral gemisinin özellikleri, fiyatı ve Türkiye'de ne zaman satışa çıkacağı araştırlıyor. Yeni nesil telefonun özellikleri ve fiyatıu belli oluyor. Siz de Apple iPhone 8 ve iPhone X tanıtımını canlı izleyerek özelliklerini anında öğrenin.

İşte Apple iPhone 8 tanıtımı:

Peki yeni iPhone 8’de ne gibi özellikler olacak?
Son dakika haberi... iPhone 8 tanıtıldı. iPhone 8 ve iPhone 8 Plus özellikleri ve fiyatı... İlginizi Çekebilir Son dakika haberi... iPhone 8 tanıtıldı. iPhone 8 ve iPhone 8 Plus özellikleri ve fiyatı... Son dakika haberi... Apple, 3. seri Apple Watch'ın tanıtımını yaptı! İlginizi Çekebilir Son dakika haberi... Apple, 3. seri Apple Watch'ın tanıtımını yaptı!
Loading...