League Of Legends oynarken sinirlendi monitöre girişti!

League Of Legends dünyayı kasıp kavurmaya devam ederken, oyuna kendini fazla kaptıranlan bir oyuncunun yaptığı hareket dünyada yankı uyandırdı.

League Of Legends oynarken sinirlendi monitöre girişti!

Bilgisayar oyunları birçok insanın hayatında önemli bir yer edinmiş durumda, ancak bazı oyun bağımlılarının hayatı tamamen oyundan ibaret hale gelmekte. Genelde temel amacı mücadeleye dayalı olan oyunlarda yenilmek birçok kişiyi sinirlendirir, arka arkaya gelen yenilgiler bazen pes etmeye bazen de daha çok sinirlenmeye sebep olur. Çin’de bir League Of Legends oyuncusu bu böyle bir olay karşısında sinirini kontrol edemeyince başını büyük bir derde soktu.

lol-kafa-kirdi

KAFASI MONİTÖRE SIKIŞTI

League Of Legends oyununda üst üste yenilen Çin'in Lanzhou şehrinde yaşayan bir oyuncu, sinirlendi ve monitöre kafa attı. Kafa attığında kafası o şiddetle monitörün içine girdi ve sıkıştı. Yaşanan olay ardından, monitöre kafa atan arkadaşın kafası, ekrandan çalışanlar tarafından çıkarıldı. Yüzünün çeşitli yerlerinden yaralanan genç adamın sağlık durumu hakkında bilgi alınamadı.

Özel fotoğrafları hacklenenler arasına Walking Dead oyuncusu da katıldı! İlginizi Çekebilir Özel fotoğrafları hacklenenler arasına Walking Dead oyuncusu da katıldı!

 

Seks oyuncağı yüzünden sağlığından oluyordu! İlginizi Çekebilir Seks oyuncağı yüzünden sağlığından oluyordu!